Dělejte konečně to, co vás doopravdy naplňuje

Věděli jste, že se stále zvyšuje procento pracujících, kteří dělají práci bez potěšení? Průzkumy ukazují, že většina z nás chodí do práce proto, že musí. Chtěli byste konečně začít dělat něco pořádného? Rádi byste vydělali dost peněz na dovolenou, popřípadě našli efektivní přivýdělek při mateřské či důchodu? Zkuste reality! Oblast realit se neustále rozvíjí a díky rostoucí české ekonomice se realitní makléři nezastaví. I zavedená realitní kancelář RE/MAX Nova nyní hledá nové nadšence do svých řad!

práce realitního makléře

Řada rolí v jedné osobě

Mnoho lidí se domnívá, že práce realitního makléře je pouze ukazovat domy a byty a uzavírat smlouvy. To je ovšem velká mýlka, protože realitní makléř má práce různorodé a často vstupuje do různých pozic i během komunikace a vyjednávání s klienty. Jednak poskytuje kompletní servis, tedy zajišťuje prohlídky a funguje též jako psycholog a poradce. Hledá pro své klienty ideální domov, zázemí pro podnikání i pozemky pro budoucí stavby.

Velkou výhodou je, že pro práci realiťáka nepotřebujete žádnou speciální praxi nebo vysokoškolské vzdělání. Dravcem na trhu s realitami se může klidně stát maminka na mateřské se zájmem o aktuální nabídky i člověk před důchodem. Co je pro mnoho lidí motivační, je zajisté plat realitního makléře. Kromě toho, že má realitní makléř plat a mnohdy i služební vozidlo, práce mu nabízí časovou flexibilitu a možnost působit v přátelském týmu.

Nechte se zaučit a pracujte na sobě!

Svěříte-li se do rukou zkušených odborníků, kteří vás kvalitně zaučí a zajistí vám stejně tak první zakázky, uvidíte, jak úspěšní budete. Získáte nejen vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti, začnete pracovat i na sobě a zjistíte, že stále existují práce, jež vás mohou bavit. Vyzkoušejte různorodou práci, kde slovo rutina neexistuje, a staňte se profíkem v oblasti realit.