Jakou podlahu do vašeho rodinného domu? Určitě tu z polyuretanové stěrky

Při rekonstrukci koupelny je třeba zvážit vhodnou podlahu, která by byla odolná vůči vlhkosti, pevná a také estetický zajímavá. Za zvážení rozhodně stojí litá podlaha z polyuretanové stěrky, která si získává stále větší oblibu i v prostorech rodinných domů. V minulosti se totiž využívala především pro průmyslové provozy. Jaké jsou její výhody?

Proč litou podlahu?

Litá podlaha z polyuretanové stěrky se stává stále populárnější volbou pro mnoho interiérů. Tento typ podlahy se vyznačuje vysokou odolností, snadnou údržbou a mnoha estetickými výhodami.

Polyuretanová stěrka snese velké zatížení. Vhodná je pro použití v různých prostorech, včetně obývacích pokojů, kuchyní, koupelen a komerčních budov – v kancelářích či prodejnách. Podlaha z polyuretanové stěrky odolává poškrábání a jiným mechanickým vlivům.

Snadná údržba

Polyuretanová stěrka se snadno udržuje, což z ní činí vynikající volbu pro prostředí, kde se očekává vysoký provoz. Nepotřebuje žádné speciální čisticí prostředky. Vystačíte si s vodou a univerzální čisticím prostředkem. Protože povrch lité podlahy je hladký, nezanáší se tolik nečistotou, jako tomu bývá u dlažby. U ní trpí především spáry.

Různé možnosti vzhledu

Polyuretanová stěrka může být aplikována v mnoha různých barvách a vzorech. To znamená, že si můžete vybrat podlahu, která perfektně ladí s vaším interiérem.

Litá podlaha z polyuretanové stěrky na rozdíl od mnoha jiných druhů podlah neobsahuje žádné spoje nebo škvíry. To z ní činí velmi hygienickou volbu, protože nemá žádné mezery, ve kterých by se mohla hromadit nečistota nebo prach. Je to také vynikající volba pro alergiky, protože se snižuje množství prachu a alergenů v interiéru. Jestliže vás litá podlaha z polyuretanové stěrky zaujala, můžete si požádat o rychlou nezávaznou poptávku u specializované firmy JAClean.cz. Získáte tak přehled o tom, na kolik financí by vás pokládka podlahy přišla.