Představení bytového projektu Park Hloubětín

zdroj: bytyhloubetin.cz
zdroj: bytyhloubetin.cz

Praha 9 Hloubětín se může pochlubit rostoucí novostavbou luxusních pasivně energetických bytových domů. Projekt Park Hloubětín upoutá nejen svým architektonicky zajímavým řešením. Svým obyvatelům nabídne moderní, ale také zdravé a pohodlné bydlení.

Lokalita

Projekt je umístěn v oblasti s plnou občanskou vybaveností. Mateřská a základní škola jsou vzdáleny pouhých 450 m. Lékařskou péči naleznete na poliklinice necelý jeden kilometr od objektu. Pěšky se pohodlně přemístíte například do Penny Marketu, ale i do plaveckého bazénu.

Tip: Nízkoenergetické byty jsou stále žádanější, podívejte se na Ecocity Malešice. Více se dozvíte v tomto článku.

Milovníky přírody potěší 300 metrů vzdálený lesopark Aloisov a za ním se rozkládající Kyjský rybník. Sportovce krom bazénu jistě nadchne golfový areál na Černém Mostě a blízká sportovní centra. Samozřejmostí je blízkost nákupních i zábavních center, pošty či bankomatů.

zdroj: bytyhloubetin.cz
zdroj: bytyhloubetin.cz

Doprava

Výborné dopravní spojení do centra zajistí stanice metra B Hloubětín, jíž dosáhnete po pěti minutách chůze. V těsné blízkosti areálu se nachází i autobusová a tramvajová zastávka Sídliště Hloubětín s tramvajemi č. 16 a 25 a autobusovými spoji č. 110, 186 a 273.

Typy bytů v projektu Park Hloubětín

V rámci projektu Park Hloubětín vyrostou tři bytové domy. Realizace prvních dvou započne v tomto roce s předpokládaným ukončením mezi lety 2014 a 2015. V polovině příštího roku dojde k budování třetího z domů, dokončen by měl být taktéž v roce 2015. Výstavbu zajišťuje známá developerská společnost JRD s.r.o.

Celý areál nabídne 115 bytů o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk s vlastním balkonem, předzahrádkou či terasou. V přízemí jsou plánovány i prostory ke komerčnímu využití. Parkování bude zajištěno podzemní garáži.

Vybavení

Každý byt nabízí vybavení ve vyšším standardu a zajímavou možnost dalších úprav bytové jednotky dle vlastních přání. Použitím moderních technologií stavby a kvalitních materiálů dosahuje dům úrovně pasivně energetického domu. Náklady na vytápění se tím snižují až na šestinu oproti běžným bytům. Zdravé vnitřní prostředí udržují rekuperační jednotky. Ty zajišťují stálou teplotu a zároveň do místnosti stále přivádí čerstvý vzduch.

zdroj: bytyhloubetin.cz
zdroj: bytyhloubetin.cz

Prodej bytů již zahájen

V současné době byl zahájen prodej bytů z prvních dvou budovaných domů označených písmeny B a C. Z 85 nabízených bytových jednotek je již několik prodáno. Mezi volnými naleznete 15 bytů 2+kk o rozloze 51-65 m² od 2 372 000 Kč. Největší výběr skýtají byty 3+kk v mnoha variantách od 66 po 90 m² od 3 300 000 Kč. Volných je také ještě 20 prostorných bytů 4+kk s obytnou plochou 100-140 m² od 5 440 000 Kč.

Hledáte levnější nový byt v Praze? V nabídce jsou byty již od 1,3 milionu.