Žít ve velkém městě, pracovat ve známé firmě – to není žádný sen

Vize se mají plnit, zvláště pokud jsou takříkajíc celoživotní a ve stáří se pak s radostí ohlédnete za sebou a zjistíte, že všechno stálo za to. Děti budou zajištěné a mít vlastní nemovitost, což je skvělý start do nového života snad v každé době, bez ohledu na zemi nebo aktuální politickou nebo společenskou situaci. Cesta k vlastnímu bydlení je pro vás stále otevřena. Obrazně řečeno, stačí jen vědět, na které dveře vlastně zaklepat.

Praha 3 přináší nejen skvělou dopravní obslužnost

Mít svoje vlastní bydlení, to je pro mnoho lidí úkol číslo jedna. Byt na Praze 3 jej může spolehlivě zajistit, lokalita Na Vackově má před sebou navíc skvělou budoucnost.

Byt na Praze 3

Vznikne zde totiž velké centrum obchodů, sportu a volnočasových aktivit, z někdejšího chudého Žižkova tak už nezbyde vůbec nic! Časy se zkrátka mění a městské části Prahy s nimi, nyní je na řadě ta s pořadovým číslem 3! Můžete si vše užít dokonale zblízka, vždyť právě v této části města se bude žít přímo nádherně. Zelené barvy je tu dost, nejen v parcích, ale i blízko chodníků a můžete mít i svou vlastní terasu, což je už skutečně pověstná třešnička na dortu.

Ideální prostředí pro práci i život

Atraktivní projekt Na Vackově otevírá své brány, přes tři stovky různých bytových jednotek nebo ateliérů čeká na své nové majitele. Ať už jste jen dva, nebo čekáte brzy přírůstek do rodiny, určitě si vyberete, protože v nabídce jsou například i byty 3+kk s celkovou výměrou mezi sedmdesáti až osmdesáti čtverečními metry.

Atraktivní projekt Na Vackově

Stejně tak dobře si můžete zamluvit garsonku, samozřejmostí je také zajištěné výhodné financování, takže se už nemusíte trápit s hypotékou sami. A když už jsme u té Prahy 3, proč si neudělat malý výlet třeba na proslulý vrch Vítkov?