Novostavby v Praze: aktuální developerské projekty

Přemýšlíte-li o bydlení v Praze, máme pro vás tipy na zajímavé novostavby v příjemných lokalitách. Představujeme dva developerské projekty Praha společnosti Metrostav Development – na Žižkově a v Michli.

nové byty Praha

Žižkov a jeho proměna

Žižkov se proměňuje. Staví se zde nové domy, opravují silnice, přibývají stylové kavárny i restaurace, ale přesto si stále zachovává svou typickou tvář. A to je to, co místní obyvatelé na této jedinečné pražské čtvrti oceňují. Zdaleka se již nejedná o potemnělou čtvrť špatné pověsti, míří sem turisté i mladí lidé. Zástupci starší generace využívají dobrou dostupnost do centra i klid v přilehlých parcích. Pokud toužíte bydlet na Žižkově, nabízí se komfortní novostaby Praha prostřednictvím developerského projektu Byty Na Vackově, který najdete v klidné části Žižkova na Praze 3.

Tento projekt zahrnuje stavbu pěti budov podél Malešické ulice, ve kterých se nabízí celkem 342 bytů a ateliérů a 5 nebytových prostor. Můžete si vybírat mezi bytem o velikosti 1+44 až po velikost 5+kk. Stojí za nim architektonické studio MS Architekti, kteří nabízí zájemcům velmi komfortní bydlení.

Michle – trochu stranou a přece nedaleko centra

Tak by se dala jednoduše popsat pražská čtvrť Michle na Praze 4. Mnoho lidí právě o takovém bydlení sní. Nepotřebují být v centru dění, přitom ví, že se do něj bez problému a poměrně rychle kdykoliv dostanou. Zároveň se Michle nachází v klidné lokalitě s možností vydat se jednoduše do přírody. Pokud i vy toužíte po takovém bydlení, podívejte se na nové byty Praha v rámci developerského projektu Rezidence Hadovitá.

3 osmipodlažní novostavby s pěti podlažími nad zemí stojí na Michelské stráni. Nabízí celkem 76 jednotek, z nichž už je k dispozici posledních 8 bytů (4 z toho jsou vedeny jako ateliér). Za projektem stojí architektonické Arx Studio, pro které byla stavba ve stráni vekou výzvou! Chtěli byste bydlet na klidném místě v Praze s luxusními výhledy?