Plastová okna určitě ano, ale jedině od výrobce!

česká oknaPustili jste se do rekonstrukce bydlení? Pokud vás čeká výběr plastových oken, nenechte se ošálit lákavými nabídkami firem, které tento sortiment pouze přeprodávají. Chcete-li mít jistotu, že vaše peníze nepřijdou nazmar, zaměřte se na plastová okna od výrobce.

Nenechte se napálit klamavou reklamou

Vybrat plastová okna není snadné. Na atraktivní nabídky narazíte na každém rohu, nicméně jen některé stojí skutečně za povšimnutí. S ohledem na výši investice byste se měli obrátit na někoho, kdo se v oboru výroby pohybuje dostatečně dlouho a garantuje vám nadstandardní kvalitu. Příkladem budiž česká firma OknoPlastik, která vyrábí špičková okna z plastu přes 10 let, a to na moderních CNC strojích přímo v České republice.

jaknanemovitost
Výroba oken na CNC strojích ve firmě OknoPlastik

Proč právě okna od OknoPlastik?

Mít plastová okna, jejichž původ důvěrně znáte, není k zahození. Garancí budoucí spokojenosti jsou reference mnoha spokojených klientů a certifikát Zaručeně česká okna. Důvodů, proč se obrátit přímo na renomovaného výrobce, je v praxi mnohem více. OknoPlastik zajišťuje komplexní služby včetně montáže a non-stop servisu. Technici jsou v pohotovosti 24 hodin denně a obratem vyřeší jakékoliv případné problémy. Standardní záruka na plastová okna od firmy OknoPlastik je 10 let, budete-li však dodržovat pravidelné servisní prohlídky, získáte záruku 40 let!

Necháte-li si plastová okna namontovat vyškolenými odborníky, předejdete rizikům souvisejícím s neodbornou montáží jako je například nedostatečné těsnění.

A že vás špičková okna vyjdou příliš draho? Podívejte se na ceník plastových oken a posuďte sami. Poměr kvality a ceny je bezkonkurenční.

Důležitá je i odborná montáž nových oken.
Důležitá je i odborná montáž nových oken.

Potřebujete i dveře? Zabijte dvě mouchy jednou ranou

Nedílnou součástí výrobního programu firmy OknoPlastik jsou také balkonové, vchodové a interiérové dveře. Nechcete-li zbytečně ztrácet čas hledáním jednotlivých dodavatelů, vyberte si toho, který nabízí kompletní sortiment. Stačí definovat rozměry, vybrat si vhodný dekor a počkat, až se technici postarají o vše potřebné.