Stavba domu na klíč poblíž Prahy

Hlavní město České republiky se stalo cílovou destinací mnoha rodin s dětmi, podnikatelů i starších párů, které hledají klid v okolní zeleni, parcích a relaxačních zónách. Praha má navíc své osobité kouzlo, nabízí řadu atraktivních pracovních příležitostí a stejně tak je centrem kulturního a sportovního dění. Bydlení v bytě má své kouzlo a poskytuje majitelům jistý komfort, ovšem domek se zahrádkou je snem naprosté většiny. A nyní si ho můžete splnit, aniž byste opustili blízkost historického města.

Firma na výstavbu rodinných domů

Každý z nás bez ohledu na svůj finanční příjem a vkus touží po útulném domově. Jen si představte, jak si pěstujete své oblíbené bylinky na zahrádce, šetříte životní prostředí a přitom to máte kousek do rušného velkoměsta.  Líbí se vám taková představa? Pak se zajímejte o moderní nízkoenergetické domy, které slibují ekonomický, ekologický, zdravý a inteligentní domov. Pasivní domy v druhé etapě výstavby projektu Zelený Zlonín těží z řady výhod. Majitelé budou nadšeni vysokým komfortem bydlení a nízkými náklady na energie. Oproti běžnému domu se počítá s úsporou až 90 %! Moderní domy na klíč zároveň nabízí antialergenní prostředí a nulové teplotní rozdíly v jednotlivých místnostech. Za tím stojí unikátní technologie spojující hybridní fotovoltaickou elektrárnu a chytrou vzduchotechniku a rekuperaci. Tím je zajištěn stálý přísun čerstvého vzduchu, aniž by dům vykazoval tepelné ztráty třeba větráním.

Široký výběr volných domů

Mnoho domů z druhé etapy výstavby projektu je již prodáno, popřípadě rezervováno, stále se ale najde hned několik atraktivně umístěných domů s pergolou. O jednotlivých dostupných domech získáte kompletní informace včetně umístění pro vaši představu. Nevzdávejte se života v blízkosti hlavního města a najděte si bydlení, o němž jste vždy snili.