Zahajte přípravy na topnou sezónu včas a se slevou

brikety

Zimní období není jen o sněhových radovánkách a příjemném rodinném teple, kdy máte chuť se se svým oblíbeným nápojem zachumlat pod dekou a užívat si teplo, zatímco venku sněží nebo se zmítají plískanice. Klesající teploty znamenají především započetí topné sezóny, což s sebou nese významné náklady ovlivňující rodinný rozpočet. Ten, kdo bydlí v bytě, jednoduše otočí termostatem a teplo se rozvine ve všech místnostech, v rodinném domku, na chatě či chalupě však musíte myslet především ekonomicky.

Dřevěné brikety jako sázka na jistotu

Nejen brikety můžete právě nyní pořídit za atraktivní mimosezónní ceny a kromě úspory peněz se těšit z bohatého sortimentu, kde si vybere opravdu každý. Kdo doma topí krbem, popřípadě kamny, ocení lisované brikety jako ekonomický zdroj tepelné energie. Výroba takových briket prochází pečlivou kontrolou, kdy dochází k drcení kvalitně vysušených pilin na velmi jemnou hmotu. Ta je následně tlakově lisována do tvaru pilinových briket, přičemž je díky sušení minimalizována vlhkost a zároveň garantována vysoká výhřevnost. Dřevěné brikety produkují minimum popele, který je navíc možné využít třeba ke kompostování. Vzhledem k velikosti se dobře s briketami manipuluje, čímž vám odpadají starosti s taháním těžkých kusů dřeva. Nemluvě o ekologické šetrnosti, kterou brikety představují.

Ideální do všech kotlů a kamen

Při volbě topiva pečlivě sledujte využití právě pro vaše kamna či kotel. Dřevěné brikety lisované výhradně z oprané kůry, pilin a hoblin lze využít prakticky pro všechny kotle, kamna i krby. Buďte chytří a připravte se na topnou sezónu včas. Právě nyní pořídíte z širokého sortimentu briket to nejlepší pro svou domácnost za velmi zajímavé ceny. Jako bonus získáte dopravu po celé České republice a při odběru od jedné palety máte navíc dopravu zdarma. A přitom vůbec nemusíte opouštět teplo svého domova, protože brikety jednoduše objednáte online.