Bezpečný domov musí být prioritou

kamerový systém

Bez ohledu na to, zda bydlíte, jak se tak říká, na samotě u lesa ve starší chaloupce, obýváte moderní novostavbu či snad vlastníte statek s rozlehlými pastvinami, zajisté se doma chcete cítit komfortně a bezpečně. Komfort je otázkou vkusu, finančních možností a detailů, jež vám přirostou k srdci. Bezpečnost je bodem číslo jedna skutečně pro každého.

Při ochraně rodiny i majetku se vyplatí investovat a pořídit kamerový systém. Tento chytrý vynález vám umožní mít zahradu, okolí domu i dílny pod kontrolou a neustálým dohledem. Kromě přímého přenosu prakticky odkudkoliv, vás zaručeně nadchne i možnost zpětného přehrávání, takže při vykradení během vaší nepřítomnosti si zpětně přehrajete celou akci a materiál můžete využít také při policejním šetření.

Jak funguje kamerový systém?

Specialista na kamerový systém Praha vám nabídne optimální řešení a navrhne i ideální rozložení kamer tak, aby snímaly celou plochu vašeho pozemku, pracovní plochu i nepřehledná zákoutí. Kdo počítá s kamerami již při samotné stavbě, má méně práce s kabeláží. V těžko dostupných místech vám profesionálové nabídnou i alternativní řešení, které je stejně komfortní a snadné na obsluhu – IP kamerový systém běžící po bezdrátové síti. Budete potřebovat pouze kvalitní wifi připojení a odpadnou vám starosti s taháním potřebných kabelů. Odborníci na kamery vám zároveň poradí, jaké kamery vybrat, jaký výkon od nich čekat a kolik peněz si připravit. Počítejte ale předběžně, že IP kamery v dostatečné kvalitě přenosu obrazu či zvuku mají rozlišení 5 Mpix, najdou se ale též modely pro náročné zákazníky s rozlišením až 12 Mpix.

Snadná obsluha z telefonu

Sledovat dění můžete na několika kamerách najednou, a to skutečně odkudkoliv. Myslete na svou bezpečnost a zeptejte se odborníků na kamerové systémy také na další bezpečnostní prvky, třeba elektronická zabezpečení střežící prostory nonstop. Pokud vlastníte podnik a potřebujete mít dokonalý přehled, nabízí se docházkové systémy i obchůzkový systém navržený speciálně pro kontrolu strážných, úklidových pracovníků a návštěvy objektu.