Regály šetří místo i váš čas

regál do sklepa od Majster Regál

Známe to úplně všichni, neustále nakupuje nové a další věci a už dávno si nepamatujeme, co se schovává za těmi nejnovějšími kousky. Platí to pro skříně, spížku i sklep. Zvláště v méně přehledných místnostech bychom měli trvat na skutečném pořádku. Jenže co když bydlíte v malém bytě, trpí vás nedostatek úložného prostoru a tak nějak vlastně ani nevíte, jak sezónní oblečení, zavařeniny a sportovní náčiní uspořádat?

Barvy jako chytrý pomocník

Někomu, kdo miluje pořádek, vyhovují třeba bedny s pečlivým popisem. Chcete-li mít pořádek ve svých věcech, vsaďte na barvy. Nyní můžete pořídit regál do sklepa od Majster Regál, a to hned v několika barevných variantách. Regály jsou pevné, odolné a přitom snadno smontovatelné. Velmi zajímavá online nabídka vám umožní vybrat si regál přesně podle svých představ. Na výběr máte regály nejen podle šířky, ale též počtu polic, hloubky jednotlivých polic a samotné konstrukce. Barevné řešení vám pomůže s rozdělením věcí, stejně tak se nabízí čistá barva zinku.

Konstrukce jsou šroubové či bezšroubové, a jak již z názvu vypovídá, první varianta slibuje jednoduchou montáž pomocí šroubů. S nimi si regál upravíte podle individuálních požadavků. Skvěle se hodí nejen do garáže, ale též sklepa a spíže a všude tam, kde chcete mít dokonalý přehled o všech svých věcech. Jestliže dáváte přednost bezšroubové variantě, vsaďte na osvědčenou kvalitu kovových regálů s L či T profilem. Kovové police vynikají nosností okolo dvě stě padesáti kilogramů na jednu polici, takže se nemusíte obávat využít prostor i pro těžší kapaliny a náročnější zahradní techniku.

Šířky pro každou místnost

Co vám rozhodně učaruje, je široké spektrum rozměrů vhodných do atypických místností i prostor s vysokými stropy. Pokud dáváte místo kovových polic přednost odolným a stabilním polic z dřevotřísky, nabízí se též tato varianta.