Bioklimatická pergola se stane elegantním prvkem zahrady

Chcete terasu používat ideálně po celý rok? Hledáte řešení, které venkovní posezení nejen zastřeší, ale elegantně zapadne i k rodinnému domu? V takovém případě na scénu přichází bioklimatická pergola s nastavitelnými lamelami, která umožní užívat si výhod terasy za pěkného počasí i během sychravých dnů. 

Hlavní výhodou bioklimatické pergoly je její autonomní provoz, protože je vybavena senzory pro automatické řízení žaluzií nebo orientace lamel. Senzor umožňuje automatické zatažení lamel při dešti i naopak otevření při větru. Bioklimatická pergola je moderní prvek, který by na zahradě zkrátka neměl chybět. 

Odolnost a pěkný design

Bioklimatická pergola se vyrábí z odolných materiálů, které zvládají i povětrnostní vlivy jako vítr, déšť nebo sníh. Vydrží tedy dlouhá léta. Vedle odolnosti taková pergola vyniká i svým působivým designem. Vybrat si můžete z několika barevných odstínů, takže dosáhnete toho, aby pergola do prostředí zahrady zapadla, ale zároveň ladila s rodinným domem. 

Pergola zvýší hodnotu nemovitosti

Bioklimatická pergola vyrobená na míru zvýší hodnotu nemovitosti. Investujete tedy do budoucnosti, protože když se rozhodnete rodinný dům prodat, je pro potenciální kupující atraktivnější s touto moderní pergolou. 

Instalace bioklimatické pergoly přináší spoustu výhod, z nichž nejdůležitější je výsledný ekologický a ekonomický dopad. Pro výrobu se totiž používají recyklovatelné materiály. Díky hře s orientací lamel navíc pergola hraje regulační roli, protože nabízí přirozené větrání. 

Jestliže hledáte společnost, která se zabývá výrobou těchto pergol, obraťte se na Sundex. V jeho produktovém portfoliu je i látková roleta. Dále pak můžete u této společnosti zakoupit rolety, sítě proti hmyzu, markýzy a další produkty.