Toužíte po lepších recenzích od návštěvníků svého hotelu? Víme, jak na to

Každý majitel penzionu, wellness hotelu i dalších ubytovacích zařízení moc dobře ví, jak ohromně pestrá konkurence v daném oboru existuje. Pokud si chcete zajistit stálý přísun platících hostů, musíte jim poskytnout pořádný komfort. Jedině tak vám ochotně napíšou pozitivní recenze a poví o vás svým známým. Často přitom záleží na úplných maličkostech, jako je právě kvalitní textil. Jaký zvolit? 

Nejdříve soukromí 

Nejdříve se podíváme na záclony a samozřejmě i závěsy na okna. Možná se vám tyto dvě položky zdají nepodstatné, ale i přesto jsou alfou i omegou spokojenosti hostů. S jejich pomocí totiž získají tolik potřebné soukromí a nebudou se muset bát, že do jejich pokoje uvidí kolemjdoucí. 

Stejně tak se jedná o velmi výrazný ozdobný prvek. To platí hlavně pro hotové voálové záclony, které vás potěší celou řadou ozdobných prvků – zlatými lemovkami, řasením nebo třeba krajkou. Chcete se podívat, jaké hotové záclony lze v dnešní době pořídit? Pak se mrkněte na webové stránky pod vloženými odkazy a ihned získáte pořádnou inspiraci. 

Na detailech záleží 

Máte okna vyřešená? Ani přesto ještě nemáte hotovo. Bytový textil totiž není jen o záclonách a závěsech. Nepostradatelnou součástí úspěchu je také kvalitní a pohodlné povlečení, které bude brát v potaz potřeby alergiků. Pevná látka zároveň spolehlivě prodlouží životnost postelí, dek i polštářů, díky čemuž z dlouhodobého hlediska znatelně ušetříte. 

Když už jsme u úspor, kde vlastně pořídit veškeré textilie za pěkné ceny? Majitelé hotelů se spoléhají například na oblíbený e-shop Luxora. Tento obchod disponuje stovkami a stovkami kvalitních produktů ze všech možných kategorií. A co víc, při objednávce nad 1 500 Kč máte dopravu po celé České republice zcela zdarma.