Domácí wellness. Proč ne?

Přijdete domů z práce, unavení a plní napětí, rozlámaní z toho neustálého vysedávání před monitorem, celé vaše tělo touží po blahodárné teplé lázni a pořádné masáži. To je ten správný čas na vířivku, na příjemnou relaxaci spojenou s vodní masáží. Hydroterapie provází lidstvo už stovky let a stále je vyhledávaná.

sauna sasha mi

Dopřejte si luxusní požitek v domácím wellness centru

Naberte nové fyzické i psychické síly během relaxace ve vířivé vaně nebo v infra sauně. Nechte rozpustit a odplavit celodenní napětí a hromadící se stres, dopřejte namoženým svalům léčebné účinky masáže prouděním teplé vody desítkami speciálních trysek.

Pořídit si můžete nejen vířivky se sedátky pro relaxaci ve společnosti přátel, ale i s lehátky navrženými tak, že poskytnou vašemu tělu kompletní masáž a uvolnění. Součástí vířivky je i sada trysek zaměřených na uvolňující masáž dolních končetin včetně chodidel.

JACUZZI – špička mezi vířivkami

Společnost JACUZZI představuje  na současném trhu 50leté zkušenosti v oblasti wellness a udává trend na trhu vířivých van a hydroterapie. Pro tuto společnost je zásadní nejen design a kvalita produktů, ale především zdraví zákazníků a jejich potěšení z relaxace ve vířivých vanách. Proto vývojové centrum  společnosti zve ke spolupráci špičkové odborníky a lékaře.

Můžete se spolehnout, že ve vířivce JACUZZI bude věnována péče každému kousku vašeho těla.

Sauna Sasha Mi je absolutní špička wellness

Díky použitým materiálům (dřevo, ocel a sklo), patří k vrcholům interiérového designu, pro kombinaci svých funkcí – spojení sauny, tureckých lázní a emoční sprchy – je tím nejlepším, co kdy bylo vyrobeno v oboru wellness. Navolit si můžete ze tří programů sauny, tří samostatných režimů sprchy a tří různých kombinací teploty a vlhkosti v lázni. Tato sauna je opravdu flexibilní a požitek z ní tak může být pokaždé úplně jiný.

Všechno, co si můžete pro své domácí wellness studio přát, najdete u společnosti Albixon a.s. české firmy, která se už 25 let specializuje na bazény a jejich zastřešení, stejně tak i na prodej vířivek a infrasaun.