Palivové dřevo dostupné v Praze

Jak jednoduché a pohodlné je otočit kohoutkem a těšit se z teplých radiátorů či vyhřáté podlahy. Pokud ale chcete patřit mezi ekologicky a ekonomicky uvažující obyvatele, přidejte se k těm, kdo používají k topení kvalitní palivové dřevo za super cenu, ve vysoké kvalitě zpracování a s dopravou zdarma až k vám domů.

Vůni dřeva se nic nevyrovná

Můžete doma topit plynem či elektřinou a dřevo pořizovat jako doplněk pro občasné topení v krbu. Pokud patříte do této skupiny, určitě víte, že vůni dřeva linoucí se z krbu se zkrátka nic nevyrovná. Praskající polena, plápolající ohýnek, typická vůně i teplo jsou zaručenou jistotou, jak překvapit hosty, udělat si doma romantickou atmosféru, trávit chvilky se svými nejbližšími. Jestliže se vám ale nechce tahat se dřevem, štípat jej či nemáte celoroční skladovací prostory, máme pro vás řešení. O své idylické chvilky před krbem nepřijdete ani v případě bolavých zad nebo nedostatku času. Palivové dřevo si můžete velmi výhodně nechat přivést a těšit se z tvrdého, zcela vysušeného dřeva připraveného pro váš krb či kamna.

Varianty k výběru

Palivové dřevo Praha nabízí hned v několika variantách tak, aby byly splněny požadavky klientů. Proto najdete v nabídce pro hlavní město dříví úhledně rovnané do palet nebo sypané do silonových pytlů. V obou případech je na výběr nejen typ dřeva, ale také jeho množství, což se odráží na ceně. Do krbů a dřevoplynových kotlů se nejlépe hodí bukové dřevo známé svou tvrdostí a vysokou výhřevností. Zároveň je bukové dřevo málo popelavé a dřevěný popel ekologický, takže poslouží rovněž ke kompostování na vaší zahrádce.

Nezabývejte se zbytečnými starostmi, které za vás vyřeší odborníci z oboru. Ti vám zajistí naštípané a vysoce kvalitní dříví připravené okamžitě pro topení a navíc vám dřevo doručí a složí. Jestliže byste radši dřevem udili, než topili, vyzkoušejte například lipové dřevo považované za neutrální.