Dřevěné terasy zažívají boom

Obrovské popularitě se těší jedinečný přírodní materiál, dřevo. Jeho originální struktura, dokonalé vlastnosti a dlouhá životnost vám zaručeně učarují. Dřevo je totiž skvělých prvkem pro zkrášlení vnitřních prostor i exteriéru. Hledáte-li řešení pro svou terasu, verandu či balkon, vyzkoušejte dřevěné podlahy nebo vylepšete stěny pomocí dřevěné fasády.

wpc terasySpojte se s přírodou

Zažijte ten nádherný pocit, kdy se bosky přejdete po dřevěných prknech a v každém kroku cítíte strukturu dřeva, suky i přirozenou krásu. Dřevěné podlahy lze použít v interiéru a vnést tak do domova kousek přírody, ovšem jeho odolné a stálé vlastnosti oceníte též venku. Vybírat lze z mnoha druhů dřevin z českých lesů, severských zemí i exotiky. Velmi moderní je modřín sibiřský. Díky své pevnosti a pružnosti umožňuje snadné opracování. Ve dřevě modřínu sibiřského se vyskytuje pryskyřice, jež působí jako přírodní impregnace a dřevo tak dokonale chrání před napadnutím cizopasníky. Jestliže plánujete použít dřevo z modřínu na venkovní terasu, nezapomeňte o něj pravidelně pečovat značkovými oleji, které se postarají o jeho stále nový vzhled a ochrání ho před povětrnostními vlivy.

WPC terasy pro náročné zákazníky

Thermowood borovice se perfektně hodí ke stavbě dřevěné terasy, neboť se vyznačuje rozměrovou stálostí. Dřevo je zpracováno tak, aby rapidně snížilo náchylnost k deformacím, jež by vám snížila komfort této podlahové krytiny. Tepelná úprava též zvyšuje odolnost vůči vnějším vlivům, brání hnilobě a stejně tak usadit se houbám. Design modřínu sibiřského a též borovice lze aplikovat na fasádu za použití profilů.  Váš domov získá naprosto unikátní podobu, punc nadčasovosti a opět vás přiblíží k bydlení v harmonii s přírodou. Poraďte se s profesionály, kteří vám doporučí vhodný produkt a barevně sladí styl vašeho domova s moderními dekoračními prvky.