EMOS zvýší bezpečnost domácnosti a poskytne i náhradní olověné akumulátory

EMOS má vskutku velkou vášeň pro elektřinu, přičemž více než třicet let pracuje na elektro produktech, které zvyšují kvalitu domácností. V produktovém portfoliu má olověné akumulátory, baterie, světelné zdroje, dále pak i prodlužovací přívody, antény, zkoušečky, meteostanice, ale třeba i zvonky. Samozřejmě nesmíme zapomenout na bezpečnostní kamery. 

Olověné akumulátory

Pokud sháníte olověné akumulátory pro záložní zdroje UPS, případně zahradní sekačky, EMOS vás rozhodně nezklame. V nabídce má hned několik různých variant, které použijete v echolotech, záložních systémech výtahů, sonarech i elektrických systémech EZS a EPS. Více informací a kompletní seznam najdete na stránce https://www.emos.cz/akumulator-12-v.

Venkovní IP bezpečnostní kamera

Pokud hledáte venkovní kamerový systém pro rodinný dům, narazíte na spoustu otázek. Prvním, zároveň i největším rozhodnutím, které je potřeba učinit, je zvolit druh bezpečnostního systému. Existují buď IP kamery, nebo analogové modely. V případě, že preferujete špičkové a škálovatelné řešení, je IP kamerový systém ideální volbou. 

Vynikající funkce sledování

Zvýšíte tím bezpečnost a chráníte to, na čem vám nejvíce záleží, ať už jde o rodinu, nebo majetek. Bezpečnostní systémy se v průběhu let naprosto zdokonalily a v současné době nabízí špičkové funkce, jež zajišťují bezpečné používání a vynikající funkčnost i ve venkovním prostředí. Hlavními funkcemi IP kamery jsou: 

– úžasně čistý obraz v rozlišení HD až 4K pro detailní záznam v jakýchkoliv venkovních podmínkách, 

– infračervené noční vidění s dlouhým dosahem pro ochranu v noci a za špatných světelných podmínek,

– vodotěsné provedení IP65/66 pro spolehlivý výkon,

– provedení odolné proti vandalismu,

– inteligentní funkce a spoustu dalšího.