Firemní podlahy jako ze škatulky

Když se vrátíte domů z práce, jediné po čem prahnete je pohodlí a čistota vaší vlastní domácnosti. Není to nic překvapivého. Útulný domov je zároveň i uklizený a vy v něm můžete denně nerušeně odpočívat. Kdo ale bude více posuzovat pořádek v prostorách firem či podnikových hal jsou vaši klienti, obchodní partneři nebo samotní zaměstnanci. Je proto klíčové zaopatřit se dostatečně výkonnou úklidovou technikou, která zaručí jasný výsledek pro každý den.

Rozhodujete-li se pro pořízení podlahového mycího stroje, jistě vás osloví nabídka značky Hakomatic německého výrobce Hako, jehož produkty jsou na trhu pevně zakotveny již od roku 1950. Známy jsou především pro kvalitní zpracování, spolehlivost a statnou konstrukci. V nabídce naleznete jak ručně vedené modely, tak mycí stroje se sedící obsluhou, které jsou svým výkonem vhodné především pro údržbu tvrdých povrchů.

Pohodlí při uklízení velkých ploch

Ať už bude zařízení obsluhovat kdokoli, pro zvýšení efektivity práce se u velkých místností vyplatí mycí stroj se sezením pro řidiče. Intenzivní mokré čištění je provázeno vysáváním nepořádku. Díky síle přístrojů Hakomatic stačí jedno přejetí a zem je zbavena všech nečistot, ať už jde o skvrny nebo prach. Navíc si poradí i s místy se sníženou přístupností. Podlahové mycí stroje se sedící obsluhou jsou vhodné do velkých hal, nákupních center, vícepodlažních parkovišť. Jsou poháněny baterií, což zaručuje ekologicky šetrný běh modelu. Ergonomicky tvarované sedadlo navíc zaručí, že i operátor se bude při práci cítit pohodlně.

V menších prostorách myslete především na manipulaci

Pro menší a středně velké plochy jsou vhodnější ručně vedené stroje. Důvodem je především kompaktnost, která umožňuje s přístrojem vjet až do blízkosti regálů či nábytku, čímž se nepopiratelně šetří čas investovaný do úklidu. Baterií podlahových zařízení Hakomatic snadno dobijete z klasické zásuvky. Její výdrž pak zaručí plynulý, plně ekologický provoz.

Myslete na detaily a mějte ve své společnosti dokonale uklizeno. Podlahové mycí stroje Hakomatic vám spolehlivě poslouží, ať už je využijete pro různě veliké prostory. Vyberte si ten pravý ještě dnes u Unikont Group, předního dodavatele průmyslové čistící techniky, který krom její široké nabídky zaručí také servis a další řadu služeb.