Jakou podlahu do chodby?

Rekonstruujete byt a rádi byste si nechali na podlahu do chodby položit přírodní linoleum? Objednat jej můžete z internetové prodejny německé společnosti Meister. Oblibě přírodního linolea v posledních letech přispívá zejména celosvětový návrat k přírodním materiálům. Přírodní linoleum představuje lisovanou směs, která se vyznačuje celou řadou kladných vlastností. Na webových stránkách společnosti Meister se dočtete, že přírodní linoleum se vyrábí z oleje lisovaného z lněných semen.

K tomu se přidává přírodní pryskyřice, vápenná a dřevěná moučka. Za pomoci oxidace je směs, která je zahřívána na předem předepsanou teplotu, nanesena na jutovou osnovu. Poté dochází k válcování a sušení. Linoleum je v první řadě nenáročné na údržbu a hodí se víceméně do každé místnosti rodinných domů, bytů i kanceláří. Nemusíte jej tedy nechat položit pouze do chodby, ale také například do dětského pokoje, kuchyně či pracovny.

Přírodní linoleum neboli marmoleum se může pochlubit také vysokými tepelnými a zvukově izolačními vlastnostmi. U přírodního linolea si můžete vybírat ze širokého spektra barevných provedení i designů. Dá se tak o přírodním linoleu říci, že směle konkuruje mladším a modernějším podlahám, jako je například plovoucí podlaha. Stejně jako plovoucí podlaha či parkety však marmoleum dosahují úctyhodné životnosti. U přírodního linolea Vás může těšit také nízká pořizovací cena.

Společnost Meister dává zákazníkům možnost zvolit si speciální kolekci LID 300 S Puro, která je vybavena korkovým protihlukovým kašírováním o tloušťce 1 mm. Přírodní linoleum Vám splní přání o pořízení kvalitní podlahy, která bude chloubou Vaší domácnosti.