Inteligentní rodinné domy u Prahy

Bydlet v hlavním městě České republiky je snem řady z nás. Historií opředené město, jemuž se přezdívá stověžaté, nabízí řadu významných profesních úspěchů. Obyvatelé se shodují, že je zde velmi nízká nezaměstnanost, velké společnosti zde soustředí administrativní budovy i výrobu a navíc se tady konají nejrůznější zajímavé akce kulturního i sportovního charakteru. Jenže bydlení v bytě není úplně lákavé a velký rodinný dům je pro vás finančně nedostupný? Vsaďte na kompromis, který se brzy ukáže jako velmi chytré řešení.

pasivní dům blízko Prahy

Pasivní domy Zlonín

Pouhých sedm kilometrů od Prahy nyní probíhá druhá etapa výstavby pasivních domů. Novostavby u Prahy jsou vybaveny těmi nejkvalitnějšími materiály, navíc pasivní domy u Prahy jsou inovativní, ekonomické, ekologické, zdravé a inteligentní. Pasivní dům se vyznačuje řadou výhod oproti tradičním stavbám. Bydlení je vysoce komfortní a zároveň počítá s extrémně nízkými náklady na energie. Díky unikátnímu stavebnímu řešení máte stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu a tím i antialergenní prostřední. V místnostech vás nečekají žádné teplotní rozdíly a po celý rok, ať je teplo nebo zima, vám domov nabídne ideální teplotu. Na trhu s nenovistmi jsou navíc pasivní domy velmi ceněny! A to nejlepší nakonec, na pasivní dům blízko Prahy lze čerpat finanční podporu Nová zelená úsporám a ušetřit několik set tisíc korun a to se vyplatí, nemyslíte?

Lokalita Zlonín

Novostavby u Prahy v obci Zlonín jsou zasazeny do krásného prostředí s veškerou občanskou vybaveností. Pěšky se dostanete na autobusovou zastávku MHD, vlak i do mateřské školky či restaurace. Řada domů je již prodána či rezervována, stále je ale z čeho vybírat a bydlet přesně tak, jak jste si vždycky přáli. Za návštěvu rozhodně stojí vzorový dům, který vám učaruje útulnou atmosférou a dokonalou představou o skutečném domově bez kompromisů.