Nabídka luxusních bytů v Praze

Člověk se stále někam žene, něco vyřizuje a poté se velice rád vrací domů. Přesně tam, kde ho čeká pěkná lokalita, zajímavé prostředí, klid a v dosahu vše potřebné pro moderní fungování ve městě.

Někdy to chce změnu bydlení

Už vás přestal bavit současný byt, nebo vás k větší změně dohnala jiná životní situace? Pospěšte si, jestliže hledáte nadčasové bydlení s originální architekturou. Pokud se podíváte na byty Butovice – https://www.fineobydleni.cz/projekty/butovicka-20/cenik/, ihned máte před sebou přehled bytů, které jsou momentálně k dispozici. Můžete se jednoduše orientovat podle ceny, podlaží, užitné plochy, balkonu nebo terasy a dispozice. Konkrétní představu vám umožní přiložený plánek, kde je do detailů zakresleno rozložení jednotlivých pokojů, haly, předzahrádky, koupelny, šatny, terasy, schodiště a jiných prostorů. Lokalita patří k výjimečným, protože působí vesnickou atmosférou, ale zároveň máte vše potřebné na dosah. Veřejnou dopravou se snadno přemístíte do centra města, do zaměstnání a za jinými povinnostmi.

Byty u Prokopského údolí

Prokopské údolí je velice známou přírodní rezervací. Právě u této krajiny se zkamenělinami, s historickými památkami, krasovými jevy a mnohými zajímavostmi vznikly nové byty Butovice. Dost lidí se sem chodí procházet a načerpat novou energii. Objeví tady mnoho zajímavého, například studánku Stydlá voda, kde je rozpuštěno mnoho vápníku, což má za následek usazování na listech a větvičkách ve vodě ve formě travertinu. Stávalo tady několik mlýnů, Dalejský slouží nyní pro výletníky jako hostinec. Z dřívějších šesti pramenů studánky Na Krajcperku je dnes k vidění jen jeden, o který se starají místní obyvatelé. Děvín je místem, kde v minulosti pravděpodobně stával hrad z pověsti o dívčí válce. Cesty doplňuje i několik křížů, u jednoho z nich se pořádá tradiční Svatoprokopská pouť.