Když svatební přípravy vrcholí

Další etapa společného života začíná svatbou. Ať už zvolíte klasickou, romantickou nebo úplně nevšední styl, nevyhnete se následné oslavě, kam přijdou příbuzní a přátelé. Na předsvatební přípravy potřebuje člověk hodně času, peněz a konkrétních plánů.

zahradní stany

Zahradní altánky pro svatebčany

Už jste stanovili termín, dohodli se na samotném obřadu, zajistili potřebné doklady a formality? Musíte mít také jasno o rozpočtu, sepsat seznam svatebních hostů, zajistit obřadní síň a vymyslet čím vším pozvané osoby pohostíte. Často padne volba na uspořádání hostiny na zahradě, kde jedině objevíte dostatek prostoru pro zábavu několika desítek lidí. Spolehnout se můžete na různé služby, například při sjednání agentury, která se chopí všech příprav a zbaví vás starostí. Ovšem kde získáte jistotu dokonalého počasí? Risknete prudký liják, který dokonale zničí honosně nazdobený dort a do přípitku s lahodným vínem přimíchá pořádnou dávku dešťové vody? Zahradní párty stany obstarají spolehlivou ochranu. V moderním provedení vypadají velmi elegantně a snadno je nakombinujete podle představ.

Zahradní stany nezkazí žádnou slavnost

Nenechte se vytočit nemilou předpovědí, vezměte osud do vlastních rukou! Velikosti stanů vybírejte podle počtu zúčastněných. Nic nebrání v tom, abyste zvolili druh, kam umístíte potřebné vybavení. Zahradní párty stany umístíte na různé rovné povrchy díky několika způsobům ukotvení. Po skončení veselí je klidně upotřebíte jako sezonní skladiště pro různá sportovní a zahradní náčiní.

Nůžkové stany potřebují k sestavení několik málo minut. Konstrukci snadno přenesete v tašce na místo, kde chcete zabezpečit dostatečnou ochranu před nepříznivými výkyvy počasí. U jednotlivých druhů párty stanů si však hlídejte provedení – některé typy nezvládnou odolávat příliš silným větrům či bouřkám.