Pokoj pro studenty v moderním stylu

Než se nadějete, vyroste vám z vašeho dítěte student s úplně jinými zájmy, než je koukání na bednu naplněnou hračkami a poličku s vystavenými plyšáky. Škola dá každému zabrat, proto nezapomeňte vytvořit vašim teenagerům vyhovující prostředí.

Svět velkého dítěte

Den jako každý jiný. Váš milovaný student letí z předsíně rovnou do svého království a očekává, že zde najde alespoň na chvíli dostatek klidu. Vždyť škola umí hodně unavit a vyčerpat. Nejde jen o odpočinek, po relaxaci přijde další nápor příprav na další zkoušky a testy. Pokud máte k dispozici dostatek prostoru, zkuste styl jako obývací pokoj spojený s ložnicí. K pozvání spolužáků poslouží sedačka s křesly a malý stolek. Nesmí chybět postel, kde nedojde k přílišnému pocení během spánku. Dobrou variantou je mít rozkládací sedačku na spaní během noci a přes den k sezení – ideální řešení pro málo místa.

Další tipy na zařízení studentského pokoje

V současné době nemusíte počítat s objemnou knihovnou na povinnou četbu a jiné materiály, protože většinu seženete v elektronických verzích. Vybírejte uzavřené úložné prostory, aby se dal snadno zamaskovat případný binec, zde totiž platí známé pravidlo – uklízení je nepřítelem většiny studujících. Vybavení laďte do jednoho stylu, ale zároveň se nebojte vsadit na pestré kombinace, nejlépe v pastelových barvách. Mládí značí hravost a barevnost, ne každý začne jásat nad tmavými a ponurými designy. Pozor na hnědé, šedivé a tmavé odstíny, protože dochází k optickému zmenšování prostoru, navíc k potlačení kreativity. Raději zavrhněte koberec a vybírejte laminátové nebo PVC podlahy – půjde o méně náročnou údržbu.

Nábytek Max vám pomůže vyřešit nejen studentský nábytek, ale také vybavení pro obývací pokoje. I ten nejmenší kousek místnosti můžete důkladně promyslet, protože modely na míru umožní využít skutečně každý centimetr.