Nadělte si pod stromeček novou kuchyň

Věděli jste, že v kuchyni trávíme poměrnou část dne? Ani v koupelně nenapočítáme tolik hodin jako v kuchyni, kde usedáme k večeři, pijeme odpolední kávu, popřípadě připravujeme dětem svačiny do školy. Kuchyň je jakýmsi pomyslným srdcem domova, proto by měla mít originální vkus a být laděna do barev a stylu, jenž přesně odpovídá vašim představám. Starým linkám odzvonilo, neváhejte a nechejte si udělat i vy návrh nové kuchyně, kde se vám bude nejen skvěle vařit, ale zároveň uspořádáte své vybavení tak, že bude mít jasné místo a navíc bude krásně vypadat!

Funkčnost a praktičnost

Patříte-li mezi vášnivé kuchaře, zajisté oceníte, když máte během vaření vše po ruce. Jenže to v mnoha domácnostech nelze, protože buďto bojujete s nedostatkem místa, a stejně tak nemáte kam odložit horký hrnec. Klasické panelákové kuchyně najdeme ještě stále v mnoha českých domovech, přitom výměna je dnes daleko dostupnější. Široký sortiment barevných dekorů a kvalitních materiálů doplňují atraktivní ceny. Navíc panelákové kuchyně jsou rozměrově jinde než místnosti v rodinném domě, takže se nemusíte obávat, že by vás pořízení nového nábytku finančně zruinovalo.

Ten, kdo shání levnější kuchyňské linky a další vybavení do jídelny, sází na sektorový nábytek. Je sice levnější, zato nemusí zcela pasovat do vaší místnosti co do rozměru a funkcí. Kvalita je prakticky nesrovnatelná s kuchyní na zakázku. Nábytek na míru totiž přesně odpovídá vašim potřebám, dokáže být upraven do atypických prostor, kde řešíte třeba zkosené stěny nebo nepraktické výklenky, a zároveň nabízí přesně takové police a skříňky, jaké požadujete. A nejsou to pouze kuchyňské linky, jež si můžete nechat navrhnout podle vlastního zadání. Dnes jsou to rovněž stále žádané vestavěné skříně garantující úsporu místa anebo jednotlivé kusy nábytku do ložnice a obývacího pokoje, kde chcete skutečně přidat důraz na originalitu.

Inspirujte se návrhy

Moderní kuchyně fotogalerie nabízí řadu zajímavých a již realizovaných zakázek, jež mohou skvěle posloužit jako odrazový můstek při volbě vlastní kuchyně. Odborníci pracující se špičkovými programy dokáží vytvořit i 3D návrh a nabídnout tak unikátní pohled na výslednou podobu nové kuchyně. Hledáte-li spíše kuchyň v klasickém tvaru I do menší místnosti, otestujte světlé barvy kombinované s tmavší podlahou. Do velkých kuchyní pak neváhejte zasadit kuchyně do tvaru L, U, popřípadě I s ostrůvkem, kde se bude báječně vařit i připravovat štědrovečerní menu. Zkušení designéři vám navíc poradí, jak pracovat s doplňky a kde nejlépe ustavit spotřebiče, aby vám byly blízko a zároveň v nové kuchyni vynikly. Český výrobce sází především na kvalitu, což se odráží v záruce i kompletním servisu a poradenství pro zákazníky.