Nová vrata bez kompromisu

Investice do nemovitosti je vždycky výhodná. Zhodnotí váš dům, chalupu i komerční objekt, a hlavně zkvalitní bydlení i funkčnost prostor. Začněte tam, kde kutilové tráví nejvíce času, kam chodí spát váš plechový miláček a kde skladujete sezónní vybavení na zahradu i sportovní vybavení. Široký výběr materiálů, barev i technických provedení vám učaruje. Zjistíte totiž, že se vůbec nemusíte omezovat a dělat kompromisy, stačí si jen vybrat.

Která vrata jsou ta pravá právě pro vás?

Stylová garážová vrata se dají otevírat ručně i pomocí ovladače, což oceníte zejména v případě špatného počasí. Velké oblibě se těší sekční vrata. Jsou oblíbená nejen pro výborné tepelně izolační vlastnosti, ale také díky výrobě na míru si můžete kromě základního řešení vybrat i prosklenou variantu či individuální potisk v případě komerčních prostor. Sekční vrata jsou dokonce až o čtrnáct centimetrů širší než výklopná vrata a vy tak získáte maximální průjezdnou šířku i mnohem více místa v garáži. Ovšem ani tato varianta není k zahození, pokud umíte ocenit léty ověřenou konstrukci, jednoduchost a praktičnost. Tato vrata se otevírají jako jeden kus a zajíždějí pod strop ve vodicích kolejnicích. I tady můžete využít výhod výroby na míru. Počítejte ale s tím, že se neobejdete bez dostatečného prostoru před garáží.

Krásná nová a funkční vrata si mohou vybrat i majitelé starších domů. Pro ně se skvěle hodí rolovací vrata s volným prostorem pod stropem. Konstrukce rolovacích vrat tvoří zateplené hliníkové lamely vyplněné PUR pěnou. Celá konstrukce se roluje do hliníkového boxu nad stavebním otvorem, takže nezabírají žádné místo navíc.

Další varianty vrat ve výborném poměru ceny a kvality

Neméně oblíbené jsou například posuvná vrata. Díky zajíždění do boku nezabírají prostor nad stropem, kam často umisťujeme žebříky nebo sportovní vybavení a využít můžete i jen částečného otevření pro snadný průchod. Nelze opomenout tradiční dvoukřídlá vrata, která se dají používat i jako vstupní dveře do garážového prostoru.

Obrázek: https://www.montujeme-vrata.cz/realizace/garazova-vrata-sekcni.html