Poctivé bydlení pro každou rodinu

Stále více mladých rodin i starších párů touží po bydlení v rodinném domku v těsné blízkosti přírody. I když se může zdát, že aktuální ekonomická situace v České republice snahy o vlastní bydlení značně ztěžuje, existuje zajímavý projekt bydlení v komfortních dřevostavbách. Staví je lidé s praxí, citem pro detail i smyslem pro funkčnost. Pořiďte si poctivé bydlení v podobě dřevostavby a neslevujte ze svých požadavků na dokonalý domov.

Dřevostavby na klíč

Nesporné výhody dřevostaveb

Kvalitní dřevostavby představují cenově dostupný způsob bydlení prakticky kdekoliv. Ať je vaším snem bydlet na okraji lesa, kousek za městem nebo v menší zástavbě, vše je možné. Dřevostavby na klíč jsou zpravidla navrženy s ohledem na vaše požadavky a energeticky nenáročný provoz vhodný pro budoucnost. Jednoznačnou předností dřevostaveb je rychlost výstavby. Rodinný dům dřevostavba může být hotová a obyvatelná už tři měsíce od prvního kopnutí. Domluvený termín vám firma garantuje. I díky tomu jsou právě dřevostavby ideální volbou, pokud na nové bydlení spěcháte. Ani při rychlejší výstavbě nedojde ke snížení kvality materiálů a jejich funkčnosti.  Jestliže ale nechcete výstavbu na klíč, pak vám zavedená společnost stavbu přivede do fáze, na kterou navážete následně vlastními silami a práce dokončíte podle svých finančních možností. Montované dřevostavby na klíč jsou oblíbené především proto, že vám odpadají starosti se základní výstavbou. Rozhodnete-li se pro program na klíč plus, pak se nemusíte starat vůbec o nic a  čekáte jen na den, kdy se jednoduše nastěhujete do kompletně hotového.

Inspirativní fotogalerie

Za firmou s letitými zkušenostmi stojí řada realizovaných zakázek a spokojených zákazníků. K nahlédnutí je samozřejmě velmi zajímavá galerie s projekty, jež snoubí přírodní materiály, nadčasový design a dostatek prostoru pro všechny členy rodiny. Využijte možnosti zaslání katalogu zdarma, popřípadě si prohlédněte kompletní nabídku domů, ať už patrových, bungalovů, nebo dvojdomů.