Jak se připravit k prodeji na trhu? Budete potřebovat také prodejní stánek

Trhy patří k tradičnímu způsobu nabídky zboží. Jsou také stále oblíbené. Často bývají různě tematicky zaměřené – velikonoční nebo vánoční, řemeslné apod. Jejich prostřednictvím mohou prodávat své zboží různí živnostníci, kteří ho sami vyrábějí. K tomuto účelu se hodí mít i vlastní prodejní stánek, který je i nabízené produkty ochrání před nepřízní počasí.

Prodejní stánek

Jaká je nabídka prodejních stánků

Pokud se věnujete, ať ve volném čase, nebo jako svou hlavní pracovní činnost, výrobě různých řemeslných produktů, určitě je vaším zájmem je také prodat. Trhy jsou k tomu ideálním prostředím. Zde můžete své produkty nabízet, a to nejlépe na krytém místě. K tomuto účelu se hodí prodejní stánek s pevnou ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí, který je skladný a rychle postavený. 

Vybrat si můžete hned z několika velikostních variant. Nejmenší stánek má rozměry 2×2 m. Když si vyberete konstrukci z hliníku, oceníte její výhody. Je totiž lehká a velmi odolná vůči nepříznivým vlivům počasí. K prodejním a výstavním stánkům se prodává jako příslušenství přepravní taška nebo jednoduchý obal, případně rozkládací stolek, na kterém je možné vyložit své zboží.

Reklamní stánky

Zatímco prodejní stánek sehrává důležitou roli při prodeji, reklamní stánek, využívají firmy k prezentaci svých služeb a produktů na různých veletrzích. Protože se jedná o mobilní reklamu, může být takový party stan individuálně potištěn podle potřeb firmy, která si na něho obvykle dává firemní logo. 

Velkou výhodou těchto stánků je rychlá montáž a demontáž díky rychle rozkládacímu nůžkovému mechanismu a také velký výběr rozměrů od 2×2 m až po 6×3 m. Tím lze velikost stánku přizpůsobit požadavkům jejich uživatelů. V nabídce je také několik barevných variant. Složený reklamní stánek nezabírá příliš místa, tudíž není náročný na skladovací prostor.