Sruby na klíč

V posledních letech, kdy se všude staví jako na běžícím páse, se moderní dřevěné stavby těší stále větší oblibě. To je poznat i na realitním trhu, kde jsou tyto specifické dřevěné stavby čím dál častěji vyhledávány. Dřevěné sruby v sobě dovedou skloubit moderní styl bydlení s přírodními prvky a zároveň být prostorné a pohodlné. Naši profesionálové ve firmě WOOD-LIFE se specializují na stavbu dřevěných srubů na klíč a postaví vám komfortní bydlení přesně podle vašich představ. 

sruby na klíčSruby na klíč a jejich realizace

U nás ve WOOD-LIFE stavíme přírodní a zároveň moderní sruby na klíč, které si zakládají na kvalitě a specifických vlastnostech dřevěného materiálu. Sruby na klíč se mohou pyšnit stoletou životností, kdy po celou dobu budou šetrné k vašemu rozpočtu, speciálně v zimních měsících. Máte v hlavě přesnou představu vašeho vysněného srubu na klíč? U nás ve WOOD-LIFE dbáme na klientovi požadavky, kdy bude záležet hlavně na vás a na vašich představách. Při stavbě zohledníme všechny faktory jako materiál, členění domu, nebo například způsob topení a poté vám předložíme celkový projekt i finální kalkulací. A jak vše proběhne? Jako první vám vše vysvětlíme, díky námi vypracovaném plánu realizace. Promluvíme si o dispozicích domu, naši profesionální pracovníci vše pečlivě naplánují a poté už se jednoduše pustíme do stavby vašeho srubu na klíč, který bude přesně podle vašich představ. Díky nejmodernějším stavebním a technologickým postupům umíme dokonale využít potenciál dřevěného materiálu, který na stavbu používáme. Nebude dlouho trvat a už samy budete bydlet ve svém vlastním srubu na klíč. Ve srubech WOOD-LIFE ucítíte dotek přírody.

Na stavbu WOOD-LIFE srubů na klíč používáme jen kvalitní sušené hoblované dřevo, které vybíráme ze zdravých smrků, cedrů nebo borovic. Dřevěný masív nebo lepený profil poté následně opracujeme dvojitou péro-drážkou. Hranoly jsou pak ve všech rozích propojené křížovým spojem-zámkem. Izolace ve srubových stěnách je vybírána z kvalitní ovčí vlny, dřevité vlny nebo kamenné vaty, které s pomocí kvalitního dřeva dokonale udrží teplo ve vašem domově. 

Vizuální stránka obvodových stěn bude jen a jen na vás. Budete mít na výběr z dřevěných obkladů, zdiva, nebo kamene. U nás ve WOOD-LIFE zařídíme vše přesně podle vašich představ. Nosné dřevěné konstrukce jsou hoblované, což výrazně zkrášluje a zvýrazňuje přírodní charakter dřevostavby. Navíc skvěle zapadnou do celkového interiéru jako přírodně-estetický prvek.