Nová okna z různých materiálů

Výměna oken dnes není nic tak složitého, ale problém vám bude dělat jejich výběr. Na trhu se setkáte s mnoha variantami, tudíž si snadno prohlédnete nabízené modely pro vaše rodinné domy, chaty a jiné druhy nemovitostí, abyste se lépe rozhodli.

Lepší izolace díky oknům

K výměně oken nedochází pouze v případech, kdy se rozbijí, ale také vždy, když se provádí celková rekonstrukce objektu. Můžete se pro ně rozhodnout i v době, kdy sice ještě vypadají na pohled pěkně, ale hodláte vlastnit typy schopné zajistit dobré tepelné úspory. Plastová okna rovněž fungují jako zvuková izolace, čímž se okamžitě odtrhnete od mnohých hlasitých a nepříjemných venkovních zvuků. Toužíte po luxusním vzhledu vašeho domku? Hliníková okna splní vaše náročné požadavky. Nejen výborně vypadají, ale umí okouzlit i svou vyšší odolností a mechanickou pevností. Jedná se o efektivní řešení pro všechny druhy staveb. Klidně je instalujte i pro zádveří, světlíky, zimní zahrady, administrativní a průmyslové budovy. Zajistí výbornou tepelnou izolaci, ochrání proti hluku i vloupání.

Stále moderní dřevěný vzhled

Přírodní materiály patří ke stále vyhledávaným, proto ani nezklamou dřevěná okna. Půjde o ideální řešení tam, kde se chcete postarat o kombinaci silné izolace a přírodního vzhledu. Vyrábí se z českého dřeva a moření proběhlo také v místech, kde naleznete uzavřené spoje. Počítejte s jednoduchým ovládáním a dlouhou životností. Milovníci klasiky si začnou pochvalovat špaletová okna, která se i v moderním provedení velice hodí do historických budov. Dvojsklo ve vnějším ze dvou oken ve špaletě značí celkem dobré obstarání tepelné izolace, což je navíc podporováno vrstvou vzduchu mezi vnějším a vnitřním oknem. Kvalitní utěsnění křídel tlumí šíření zvuku. Osazení se provádí ornamentálními, protislunečními, protihlukovými a bezpečnostními skly.