Stěhování bytů Praha – když je potřeba přesun

Stěhujete se ze starého bytu do nového nebo do domku a nejste si jisti, co všechno to obnáší? Důvody mohou být nejrůznější, ale to je vaše věc. Hlavní starostí stěhování bytů Praha je zajistit vám co nejlepší servis v této operaci. Se stěhováním čehokoli kamkoli máme dlouhodobou zkušenost, takže se s námi neváhejte spojit.

Stěhování bytů Praha

Je ovšem omyl myslet si, že Vám stačí jen zavolat na telefon a všechno další se bude odehrávat už „tak nějak samo“. Do jisté míry to tedy pravda je, ale nejdříve je potřeba se konkrétně domluvit a vaše součinnost bude potřeba i nadále.

Konkrétní plán pro bezpečný přesun všeho

Naše firma Stěhování bytů Praha působí primárně v Praze a na území ČR, ale nedělá nám problém ani cestování do zahraničí. Nejčastěji se to týká Slovenska, Rakouska či Německa. Při jakémkoli stěhování je klíčová úvodní konzultace s naším pracovníkem přímo v prostoru, kterého se stěhování týká, v tomto případě vašeho byt.

Upozorněte našeho člověka na všechny možné překážky, které mohou při samotném přesunu nastat. Byty většinou nebývají problematické, ale i tady se mohou vyskytovat těžká břemena, citlivé položky (pianina a klavíry), může být obtížné se do bytu dostat s náročnější technikou – možností je zkrátka poměrně hodně. Raději upozorněte i na to, co se vám zdá jako detail, pro nás ve stěhování bytů Praha to může mít zásadní význam pro celou operaci.

stěhování

Obalte a vyplňte, co se jen dá

Je naprosto jasné, že s atypickými, těžkými a jinak náročnými břemeny se na místě budeme nějakou dobu zdržovat. S tím se ovšem dá počítat. Další věci, které nebudou vyžadovat tolik naší pozornosti, prosím připravte na přesun sami. Rádi vám poskytneme obalový materiál, výplně, folie, bublinkové folie, případně vám Stěhování bytů Praha zapůjčí vratné přepravky. Co zvládnete připravit sami, prosím připravte, ať se naši pracovníci mohou v klidu věnovat tomu náročnému a samotnému transportu. Jakékoli zbytečné zdržení stojí nás čas a vás peníze navíc.

stěhováci

Uvolněte nám prostory

S předchozím bodem je spojená potřeba dostatečného parkovacího prostoru a pohodlného přístupu mezi Vaším bytem a naším vozem či vozy. Obecně se ve výsledku vyplatí přistavit větší vůz kvůli pohodlné manipulaci s předměty uvnitř. Ten je samozřejmě trochu náročnější na prostor. Uvidíte ale, že ve výsledku vás vyjde levněji právě kvůli svým praktickým vlastnostem.

Pokud to bude z nějakého důvodu potřeba, upozorněte na samotné stěhování také místní úřady, pokud by samotný proces stěhování zasahoval například do operací na místní komunikaci apod.

stěhovací firma

Nebojte se ozvat

Jsme tu pro vás na telefonu i na mailu jak pro dohodnutí se na předběžné konzultaci s pracovníkem Stěhování bytů Praha, tak pro upřesnění vaší situace v jakémkoli bodu. Člověk se nestěhuje každý den a obvykle ani každý rok, takže je přirozená nejistota a tápání v pro nás naopak samozřejmých věcech.

Nestyďte se proto zeptat na cokoli na lince +420 723 123 100, nebo na mailu stehovanilevnepraha@gmail.com.