Vybavte se na zimu ještě před sezónou

uhelné brikety

Děsíte se, že teplé dny brzy pominou a vy budete muset rychle obstarávat a shánět palivové brikety nebo dřevo pro zajištění tepla u vás doma či na chalupě? Díky skvělým dodavatelským nabídkám můžete na obavy zapomenout a těšit se z velmi atraktivních cen a stejně tak zajímavé nabídky produktů. Velmi žádané jsou například hnědouhelné brikety oblíbené především pro vysokou výhřevnost, dlouhotrvající žhnutí i krásné plameny. Zároveň se vyznačují malým množstvím kouře, což ocení, kdo topí například v jinak obydlených prostorách a nechce si zážitek z tepla kazit nepříjemným zápachem.

Jaké brikety zvolit?

Cenově dostupné uhelné brikety jsou lisovány ze suchého a vhodně zpracovaného hnědého uhlí, to znamená, že do briket nejsou přidávány žádná pojiva ani příměsi. U některých uhelných briket se dokonce provádí přísné kontroly prostřednictvím laboratorních rozborů. Oproti dřevu navíc výrazně ušetříte a přitom si užijete delší a intenzivnější zážitek z tepla. Správně zvolené brikety jsou jasným příslibem nulových doplatků za energie, což zejména po náročné zimní sezóně, kdy se utrácí za vánoční dárky a rodinné oslavy, zajisté oceníte! Hnědouhelné brikety se skvěle hodí pro krbová i kachlová kamna a lze je též využít při topení v kotli na tuhá paliva. Při topení černouhelnými briketami je důležité, stejně jako při topení dřevem,  správně regulovat přívod vzduchu a zajistit jeho přísun seshora.

Ideální čas pro nákup briket

I když se zima může zdát ještě daleko, věřte, že nyní seženete kvalitní palivo za nejlepší dostupné ceny. Stabilní a zkušený prodejce briket vám nyní garantuje například dopravu zdarma a v případě vybraných typů briket rozvoz v rámci celé České republiky. Kromě ceníku na přehledných webových stránkách najdete také poradenství, jaké brikety jsou pro váš kotel či kamna nejvhodnějším řešením. Neváhejte a využijte mimosezónních cen i plné nabídky. A zima vás již nepřekvapí.