Aby vyklízení nemovitostí běželo jako na drátkách

Kompletně vyklidit dům, byt, chalupu, sklep nebo půdu je pro mnoho z nás noční můrou. A přesto tyto situace čas od času přijdou. Zpravidla v případě rekonstrukce, prodeje nebo nákupu nemovitosti, řešení pozůstalosti, nebo nedej bože při živelné katastrofě. Jedná se o časově a fyzicky náročnou činnost, do níž se nikomu moc nechce.

Vyklizení od A až po Z

Vyklizení nemovitosti Praha jsou přesně ti odborníci, které v těchto případech potřebujete. Objekt nejenom vyklidí, ale též se postarají o úklid a odvezení odpadu. Nezastaví se před žádnou překážkou, jež by vyklízecí práce zkomplikovala, zpomalila, či dokonce pozastavila. Aby k této situaci nedošlo, předchází jí důkladná prohlídka nemovitosti, na základě níž se vyhodnotí případná rizika. Jimi jsou nejčastěji patra bez výtahu, úzké dveře a strmé schody.

Vaše pomoc nebude zapotřebí

Od myšlenky chci vyklidit nemovitost k samotné realizaci nemusíte téměř hnout prstem. Pro objednání vyklízecí firmy stačí vyplnit poptávkový formulář, kde popíšete vaši situaci. Následně se domluví termín, kdy se dostaví pověřený pracovník na prohlídku objektu. Poté se stanoví datum vyklízecích prací. Rozhodně není třeba, abyste nemovitost před příchodem firmy nějakým způsobem připravovali. To se týče například demontáže nábytku. O vše se vyklízecí firma postará.

Odvezení odpadu a další nepopulární činnosti

Jakmile je objekt vyklizen, nastává otázka, kam s odpadem. Ani tou se nemusíte zabývat. Vyklízecí firma ho roztřídí, napytluje a odveze do sběrného dvora či na skládku. Co se týče nákladů za odvoz odpadu, zaplatíte pouze reálnou cenu dle jeho množství a váhy. Pokud je třeba vyklidit objekt po bezdomovcích či narkomanech, firma kromě úklidu zajistí rovněž dezinfekci a dezodorizaci prostor. Jedná se o trvalé zbavení zápachu ze zdí, podlahových krytin apod.