Jaké nástrahy na vás číhají, pokud chcete prodat svou nemovitost?

Pokud čtete tento článek, pravděpodobně se zrovna chystáte zbavit bytu, domu, zahrady, skladu, kanceláře nebo dalších prostor. Ať tak, či onak, na cestě za splněním tohoto přání se musíte vyvarovat pestré škály překážek, které přichází v mnoha různých podobách. Jakým způsobem vše zrealizovat rychle, bezpečně a za co nejlepších podmínek? 

Komplexní problém 

Celá problematika začíná samotným určením adekvátní ceny vašeho majetku. Následně je nutné nemovitost pečlivě uklidit, upravit, nafotit, zvolit vhodný způsob inzerce, nějakým způsobem se odlišit od stovek dalších nabídek v online světě, sepsat smlouvy a vyřešit další a další kroky. Jde vám z toho hlava kolem? 

Nechcete-li se zbytečně stresovat, ztrácet měsíce a měsíce času, riskovat problémy se zákonem a vše prodat hluboko pod ideální cenou, najměte si profesionály. Možná to zní jako klišé, ale přesně z toho důvodu jich v naší zemi operuje tolik. Jedná se zkrátka o ohromný a složitý trh, v němž číhá riziko na každém rohu. 

Na koho se obrátit? 

Mezi nejvyhledávanější experty patří bezesporu realitní kancelář Karviná a realitní kancelář Havířov. V obou případech se dočkáte spolupráce se zkušenou makléřkou Jiřinou Hlavenkovou, jež se ve světě realit pohybuje již déle než dvacet let. Proč zvolit právě ji? 

Díky rokům zkušeností zvládne prodat 85 % nemovitostí do pouhých dvou měsíců od zahájení spolupráce. To platí i pro dlouho ležící majetek, s nímž si už nějakou dobu nevíte rady. Navštivte internetové stránky pod výše vloženými odkazy a pečlivě si přečtěte přiložené informace. 

Nic však nenahradí nezávaznou úvodní konzultaci zdarma, díky níž si vyslechnete vaše možnosti a ideální postup. Následně se sami rozhodnete, jestli se chcete svěřit do péče známé odbornice z oboru.