Domy na klíč: Návrh a realizaci moderního domu svěřte Wobau

Realizovat si své sny ohledně bydlení, po tom touží každý. Kdo však nemá šťastnou ruku při výběru dodavatele, nemusí být s výsledkem spokojen. Jak si vybrat architektonické studio a stavební firmu?

2

Nejlepší volbou je zadání stavby netříštit. Stavební firma Ostrava – Wobau, má za sebou bohaté portfolio realizovaných projektů. Jde o domy na klíč, ale i realizace bytů. Na rozdíl od jiných, u kterých poptáváte pouze dílčí práce – návrh dodá architekt, projekt zpracuje projekční kancelář, dům postaví stavební firma (nebo zde dodavatele ještě více tříštíte), dotaci vyřizujete s dalšími odborníky na dotace – máte při spolupráci s Wobau možnost řešit vše v jednom. Firma se specializuje na domy na klíč, takže žádné subdodavatele neřešíte. O vše se postarají přímo ve Wobau. A zvládají to velice úspěšně, o čem svědčí skvělé reference.

3

Nový dům podle představ a bez starostí

Ať již vás zajímá bytový architekt a rekonstrukce či zařízení bytové novostavby, nebo návrh a stavba domu, Wobau má perfektní tým, díky kterému nemusíte shánět žádné další odborníky a řemeslníky. Architektonické studio Wobau s vámi probere vaše představy o bydlení a navrhne ideální řešení vašeho domu – jeho architektury i interiérových dispozic. Projekční kancelář Wobau pak připraví kompletní projekt domu. Máte šanci na získání dotací? Vyřídit vše potřebné a získat je vám opět pomohou ve Wobau. Pouštíte se do stavby? Nepotřebujete řemeslníky, ani stavební dozor. Stavební firma Wobau staví domy na klíč, takže s nadsázkou řečeno, počkejte si na klíče od svého nového domu. I takto může vypadat stavba domu na klíč.

4

Domy na klíč od Wobau nejsou katalogové

Každý dům od Wobau je projekcí představ zadavatele stavby, který bude v domě bydlet. Firma vždy v průběhu vzniku architektonického návrhu analyzuje vlastnosti a zvyklosti klienta a všechny získáte poznatky promítne do finální podoby stavby.

5