Balené uhlí pro komfort při topení

balené uhlí

Vždy je dobrý čas myslet na topení, protože teplé letní období trvá velice krátce. Parné léto skončí velice rychle a za chvíli si budete muset zase poradit se stálým přísunem topiva, kterým naládujete váš kotel. Během léta však fungují akce, kde nakoupíte zboží za výhodné mimosezónní ceny. 

Uhlí až domů s dopravou zdarma

Stále platí, že uhlí patří k nejlevnějším palivům současnosti. Vybírat si můžete uhlí hnědé, černé a koks. Černé uhlí se dále dělí na antracit, plynové uhlí, černé kamenné a koksovatelné druhy. Dobrou zprávou je, že nemusíte nijak shánět dodávku přímo od uhelných skladů, balené uhlí lze jednoduše objednat online, přičemž vám bude doručeno domů zcela zdarma, a to po celé České republice. Proč si mnozí lidé přejí dostávat domů balené uhlí a odmítají klasické sypané? Je pravdou, že je dražší, ale zase je manipulace s ním o dost snadnější, čistší a pohodlnější. Napytlované uhlí se pečlivě třídí. Moderní kotle díky tomuto druhu topení uspoří až třicet procent paliva, navíc jsou automatizované a jednoduše se ovládají. Na tyto kotle lze žádat dotaci, poté čekejte vysokou účinnost a významné snížení znečištění ovzduší. 

Pytlované uhlí s garancí

U pytlovaného uhlí získáte garanci přesného množství, které požadujete. V nabízeném sortimentu si vyberete balené hnědé a černé uhlí, pytlované hnědé a černé uhlí a kovářské uhlí, které je vysoce výhřevné, s dobrým spalováním, s nízkým obsahem síry a s optimální spékavostí. Jaké druhy patří k žádaným? Bílinské uhlí ořech je určené pro klasická kamna a kotle. Očekávejte vysokou výhřevnost, dobré spalování, nízký obsah síry. Právě toto uhlí z Ledvic patří k nejpopulárnějšímu a nejprodávanějšímu hnědému tříděnému uhlí u nás. Nároky na skladování jsou minimální, navíc si objednáte tolik, kolik potřebujete. Balení do igelitových pytlů zachovává správné vlastnosti po celou dobu skladování.