Dosáhněte na nové byty v Brně

jak prodat byt v Brně

Druhé největší město v České republice a také místo, kde najdete moderní stavby, historické zástavby, atraktivní sportovní i kulturní vyžití a samozřejmě moderní obchody – přesně takové je Brno, město mnoha tváří. Bydlení v tomto jihomoravském kraji je populární a vyhledávané napříč věkovými skupinami. Stěhují se sem mladí za vzděláním na špičkových univerzitách, rodiny s dětmi i podnikatelé hledající nové obchodní příležitosti. Ať už byt, dům či komerční prostor v Brně hledáte, popřípadě naopak chcete prodat a přesunout se někam jinam, vyplatí se oslovit zavedenou firmu, se kterou nejen na prodeji vyděláte, ale zároveň druhé největší české město pozvednete o úroveň výš.

Transparentní prodej bytů Brno

Stále nevíte, jak prodat byt v Brně? Je to jednoduché, oslovte firmu jménem Endeka. Ta kupuje staré domy v Brně, opraví je podle nejnovějších trendů, eventuálně zachová starou historickou duši stavby a následně prodává krásné nové byty pro zájemce. Díky tomu dělá Endeka Brno hezčí a staré, nevyužívané domy mění za nové. Firma sází na velmi výhodné podmínky pro prodejce bytů. Nabídne vám maximální kupní cenu, postará se o vše včetně hladkého průběhu prodeje a v neposlední řadě tvoří hodnoty celého města.

Celý proces je férově nastavený a začíná prvotním oslovením firmy. Na základě toho je realizována prohlídka nemovitostí, lze také dodat podklady pro vypracování tržního posouzení nemovitosti. Díky tomu budete vědět, za kolik je možné váš dům reálně prodat. Jakmile si oboustranně odsouhlasíte kupní cenu, je na řadě vypracování zbylé dokumentace, odsouhlasení a podpisy smluv a po všech nezbytných finančních úkonech finalizuje předání nemovitosti.

Bydlení v Brně

Za prací i studiem se každý rok do Brna stěhují desítky lidí toužící po novém životě. Slezský kraj je neláká a Praha je pro mnohé až příliš kosmopolitní. Brno funguje jako zlatý střed pro celou republiku, stejně tak nabízí perfektní výchozí bod pro obchodní partnery ze Slovenska a setkávání se s nimi. Tak neváhejte a najděte si svůj domov i vy. Díky propracovaným developerský projektům firmy Endeka to půjde jedna báseň.