Barevný nábytek do dílny

Domácí a firemní dílny potřebují vybavit odpovídajícím nábytkem, aby se zde dalo dobře pracovat a vše zůstalo přehledně uložené. Nemusíte však pracovat v tmavém prostředí, protože existuje mnoho barevných provedení zásuvek, skříní, stolů a jiných kousků.

Užitečné dílenské vybavení

Zařizujete montážní dílny, laboratoře, zkušebny, školní dílny a jiné výrobní provozy? Potom nezapomeňte na užitečné vozíky na nářadí, které umožňují snadnou manipulaci a zároveň mají dostatek úložného prostoru pro vše potřebné pro konkrétní činnosti. Mobilní mohou být též stoly. Ty seženete i v robustnějších konstrukcích, ale také jako variabilní s nižší hmotností. Nikde se neobejdete bez skříní, vybírejte klasické nebo vertikální provedení, které vám obstará úsporu místa. Vertikální dílenská skříň obsahuje výsuvné perfopanely a dovnitř se vejde až třikrát více nástrojů v porovnání s horizontálním typem. U perfopanelů funguje blokace, kdy se během vysunutí jednoho zablokují všechny ostatní pomocí bezpečnostního centrálního zamykacího mechanismu. Klasické skříně se nabízí s křídlovými dveřmi, s posuvnými, ale také s roletou místo dveří.

Barvy a zavírání u skříní

Možná si řeknete, že plechová skříň nenadělá moc parády, vždyť pracovní prostředí není žádné luxusní sídlo. Barvy však umí nejen rozjasnit den, ale také vám pomohou se lépe zorientovat ve větším množství vašeho vybavení. Co byste říkali kombinaci s veverčí šedou, brilantní modrou, pastelovou zelenou, tyrkysově modrou, světle oranžovou, dopravní žlutou nebo nebesky modrou a mnoho jiných? Zkuste! Většinou se řeší i možnost zamykání, aby se nic nedostalo do nepovolaných rukou. Ke standardům patří osazení cylindrickým zámkem s dodávkou dvou klíčů. Při požadavku na originální konstrukci zámku budete mít jeden hlavní klíč, kterým dokážete odemknout několik zámků od různých výrobků – například skříň, kontejner nebo zásuvku.