Bematech – kvalitní stínění do vašich domovů

Český trh doslova překypuje poskytovateli interiérových doplňků a příslušenství do domácnosti. Pokud se však zaměříme na jejich kvalitu, možnost výběru se značně zúží. Zákazníci dávají přednost firmám s léty ověřenou výrobní strategií odrážející se ve vlastnostech konečného produktu. Díky prvotřídnímu zpracování nabízeného sortimentu se na výsluní udržuje také česká společnost Bematech zabývající se výrobou stínící techniky.

Látkové rolety – dokonalý doplněk interiéru

Hlavním dodavatelem zboží značky Bematech je v současnosti firma MK rolety, která provádí i kompletní zaměření stínících prvků v rámci Plzeňského kraje a Prahy. Látkové rolety vyhovují požadavkům na rozdílné rozměry oken a nabízí se též střešní varianta. Dle povahy a vzhledu interiéru si smíte vybrat z mnoha barevných odstínů a originálních rolet s potiskem, jež dodají prostoru nádech jedinečnosti. Látkové a římské rolety skvěle oživí nejen váš obývací pokoj nebo koupelnu, ale rovněž například prostředí kanceláře.

Originální rolety den a noc

Praktickým, ale i esteticky dokonalým doplňkem jsou látkové rolety den a noc z řady Twintex charakteristické kombinací transparentních a zatemňovacích pruhů různé šíře. Manuálně či motoricky je lze navinout do decentní kazety nalakované vámi vybrané barvy. Jednoduché ovládání, snadná údržba, atraktivní vzhled a možnost regulace průniku světla do místnosti upozaďuje klasické žaluzie a často i záclony. Látkové rolety den a noc vypadají zajímavě i ve spojení se závěsy.

Nedělejte kompromisy, chtějte to nejlepší!

Moderní stínící prostředky existují v celé škále variant a neustále procházejí dalšími inovacemi. Látkové rolety Plzeň a veškeré produkty firmy Bematech vznikají za využití nejmodernější techniky a svou kvalitou vítězí nad konkurencí. Použité materiály odolávají vyblednutí, a i po letech působí stále nadčasově. Poraďte se o vhodném typu stínění do vašich oken, využijte profesionální montáže a pořiďte si účelnou dekoraci, která dodá bydlení nový rozměr!