Nejlepší ochranou proti graffiti je prevence

Investovali jste nedávno do nové fasády vašeho domu? Bojíte se, aby fasáda nebyla poničena, ať už od graffiti, fixů, nebo lepidla? Ideálním řešením, jak ochránit váš dům, je prevence. V tomto případě doporučujeme ochranný antigraffiti nátěr, který na fasádě vytvoří neviditelnou vrstvu odpuzující vodu. Barvy a další nečistoty pak jednoduše smyjete pouze za pomoci mýdlové vody.

Graffiti trápí majitele domů a starosty měst nejen v České republice. Jejich opakované odstraňování přijde na nemalé peníze a při případném odstranění vlastními silami často dochází k nemalému poničení fasády. Neodborné čištění totiž může způsobit fyzické poničení fasády nebo prostoupení barvy hlouběji do omítky. Pro čištění vlastními silami je nutné použít moderní odstraňovač graffiti – https://www.envistore.cz/odstranovace-graffiti/.

Výhody antigraffiti nátěru

V případě, že ve vaší čtvrti hrozí opakovaný výskyt graffiti na budovách, doporučujeme opatřit fasády domů antigraffiti nátěrem. Kvalitní antigraffiti-nátěr – https://www.envistore.cz/antigraffiti-natery/ je snadno aplikovatelný a je téměř neviditelný. Barva fasády zůstává nezměněna, a proto je možné nátěr aplikovat pouze na spodní část domu, kde graffiti reálně hrozí.

Nátěr vytváří na domě ochrannou vrstvu, která odpuzuje vodu. I když vytvoření graffiti zcela nezabrání, případné smytí barev je velmi snadné a rychlé. Postačí totiž pouze hadr namočený v mýdlové vodě. Jakékoliv další chemikálie nejsou pro odstranění graffiti potřeba.

Envistore.cz

Velmi kvalitní odstraňovače graffiti a antigraffiti nátěry u nás v ČR můžete zakoupit například na e-shopu Envistore.cz. Zakoupit zde můžete výrobky značky Graffiti Magic, které byly použity mimo jiné na sportovních stadionech při olympijských hrách v Británii v roce 2012 a místní sportoviště jsou bez graffiti dodnes.