Okapy a svody z Českých Budějovic

K tomu, abyste se dostali z bláta do louže, bude stačit, aby váš rodinný dům nebyl vybaven okapy a svody, které usměrní vodu tam, kam správně patří. Pak opravdu stačí krátce zapršet a problém je na světě. Všude okolo vašeho domu nepříjemné blátivé louže, po kterých to hodně klouže. Jak z toho ven? Pořiďte si kvalitní okapový systém.

Okapy z pozinkovaného plechu

Dlouholetými zkušenostmi jsou prověřené okapy z pozinkovaného plechu. Jedná se o kvalitní úpravu železa či oceli, které jsou galvanicky potažené vrstvou zinku. Ten je, jak je známo, odolný proti korozi. Proto i takové okapy odolávají snáze náporu vody a následnému rezavění. Okapy z pozinkovaného plechu jsou většinou bezúdržbové a zaručují dlouhou životnost.

Měď nikdy nezklame

Dáváte přednost opravdu výborné kvalitě i za vyšší cenu? Pak určitě neváháte a pořídíte si okapy z mědi. Je třeba však počítat se změnou jejich povrchu vlivem působení různých povětrnostních vlivů. Měď je odolná proti korozi, protože se na vzduchu působením atmosférické vlhkosti a oxidu uhličitého dosti rychle pokryje tzv. měděnkou, která má nazelenalou barvu. Měděnka má tu výhodu, že pak účinně chrání proti další korozi.

S okapy Zambelli chybu neuděláte

Okapy České Budějovice – to jsou hlavně klempířské výrobky v kombinaci oceli a tenké vrstvy polyesteru, který chrání okap před korozí. Zambelli je trvanlivý a jednoduchý systém pro odvod odpadní vody. Svody České Budějovice nabízejí kvalitu a životnost po dlouhou dobu užívání. Okapový systém Zambelli odolává vysokému zatížení sněhu a ledu a osvědčuje se tak i v nepříznivém klimatu.

Kvalitní střecha je základ

Plánujete-li rekonstrukci střechy vašeho rodinného domku, pak se nabízí několik možných řešení, protože sortiment střešních krytin je opravdu velmi pestrý. Vzorková prodejna firmy SH&RP Metal s.r.o. vám nabízí možnost si jednotlivé střešní krytiny České Budějovice prohlédnout na vlastní oči. Odborně vyškolení pracovníci obchodu jsou vám schopni poradit při výběru krytiny podle typu domu, povahy jeho užívání, konstrukce i očekávaného zatížení střechy.