Dodejte koupelně novou tvář

Koupelna patří mezi pravidelně navštěvované místnosti, kde se oddáváme hygieně i chvilkám odpočinku. A vůbec nezáleží, zda bojujete s nedostatkem místa v typizované panelákové koupelně nebo máte koupelnu navrženou podle svých představ. Udělejte v těchto prostorách pořádek a vybavte se praktickým nábytkem s mnoha funkcemi.

Co nesmí chybět v koupelně?

Kromě sanitárního vybavení se neobejdete bez skříněk, jež vám poskytnou nezbytný úložný prostor. Skříňky nad umyvadlo pořiďte nejlépe se zrcadlem, abyste měli přehled o svém účesu či perfektním make-upu. Nezapomeňte investovat do pořádného osvětlení. Máte-li dostatek místa, vybavte se též závěsnými skříňkami, pod něž se jednoduše dostanete s vysavačem i mopem. Vyplnit celou místnost může být skutečně jednoduché! Využijte ustavení umyvadla a pořiďte si koupelnové skříňky pod umyvadlo. Ty mohou být volně stojící i závěsné. Moderní skříňka pod umyvadlo vás nadchne možnostmi využití. Rozhodně zapomeňte na zažitou hloupost, že pod umyvadlo patří pouze čisticí prostředky a kýbl s hadrem!

Moderní materiály s dlouhou životností

Skříňky pod umyvadlo plní praktickou funkci, protože zakryjí často nevzhledné vedení umyvadla a též dokáží i jednoduchou koupelnu oživit. Ať už se rozhodnete pro klasické řešení otevírání s policemi nebo luxusní provedení s výsuvnými šuplíky, získáte další úložný prostor pro koupelnové vybavení. Hluboké šuplíky vám poskytnou dostatek místa pro ručníky a osušky, police zase pojmou vaše kosmetické přípravky i náhradní toaletní papír.

Zvolíte-li stylové koupelnové skříňky, získáte nadčasový nábytek a vybavení. Kromě tradičních řad dřevěného nábytku jsou pro náročné zákazníky připraveny i modely s vysokým leskem v oblíbených dekorech. Výběr barvy sice není prioritní, nezapomínejte však, že obzvláště v malé místnosti a při barevných obkladech mohou některé dekory zaniknout. Proto se řiďte jednoduchým pravidlem a do barevných prostor volte raději jednobarevný nábytek. Naopak je-li vaše koupelna laděna do stejného tónu, vylepšíte ji díky dekorovaným skříňkám a doplňkům.