Bydlení pod zateplenou střechou

V současné době se klade důraz na komfortní bydlení a energetické úspory. Zateplování a izolace střech náleží mezi klíčové požadavky nejen pro novostavby, ale také pro starší doby, kde se musí provádět rekonstrukce a modernizace objektu. 

Izolace střech

Kvalitní střecha má své plusy

Nikdo nepochybuje o tom, že střecha chrání objekt hlavně před různými klimatickými projevy. Chrání před vlhkostí, větrem a spádovou vodou. Jedná se o hodně namáhanou část domu a jednu z nejdůležitějších. Střešní nedokonalosti brzy sami pocítíte a není možné otálet příliš dlouho s opravami. Pokud budete vlastnit kvalitní střechu, zvýší se tím životnost celé budovy. Izolace střech sníží tepelné ztráty a vyrovná výkyvy teplot. Zateplení významně ovlivňuje délku doby, kdy se nemusíte starat o opravy. Hned se soustřeďte na investování potřebných financí, abyste později nemuseli platit zbytečné opravy a vylepšení. Současná doba se zaměřuje na realizace pomocí lepších materiálů v kombinaci s praktikováním účinnějších pracovních postupů. Špatné zateplování střech se spojuje s únikem až pětadvaceti procent tepla. Nedostatky poznáte rychle a snadno, nejčastěji se podkrovní byty v létě přehřívají tak, že se v nich nedá dýchat, steny obsahují modré skvrny, houby a plísně. Pochopitelně zde nejde jen o nevábný vzhled, ale rovněž o negativní ovlivňování zdravotního stavu. 

Izolace střechy ve sjednaném termínu

Pusťte se do izolování střechy a uvidíte, že uspoříte značnou peněžní částku za vytápění, dokonce bude klima interiéru podstatně vylepšené. Střechy Český Krumlov se postarají o posouzení stavu střechy pomocí odborníků, abyste hned znali, co bude třeba změnit. Domluvíte si termín realizace a veškeré s tím spojené činnosti. Firma obstará nejen všechny činnosti týkající se zateplování, ale sežene i materiál. V návrhu se zohledňují zatížení, technické řešení, orientace ke slunci a velikost střechy.