Bytová správa zajištěná externí firmou šetří čas i nervy

Nervy, stres. Nevíte dne ani hodiny, kdy by vám kdokoliv z vašich dvaceti nájemníků nezavolal s problémem, který se v jeho pronajatém bytě vyskytl a který vy, jakožto majitel celého domu i zmíněného bytu, musíte neprodleně vyřešit. Ať je den, noc, pondělí, sobota, právě absolvujete náročný pracovní den, užíváte dovolené na prosluněné pláži nebo ležíte doma se čtyřicítkami. Otrava, že?

V dnešní době však naštěstí existuje efektivní řešení, které rentiérství zbaví všech výše zmíněných hrozeb a ušetří tak majitelům garáží, domů s byty i kancelářemi spoustu starostí. Stejně tak jako nabízí spravování bytů externí společností nespočet výhod pro majitele bytových domů, ocení jej třeba i celá společenství vlastníků bytových jednotek (SVJ), kterým tak odpadne povinnost pravidelného několikahodinového a často nervy drásajícího schůzování.

Nechte faktury odborníkům a paragrafy právníkům!

Externí společnost převezme vaše starosti souhrnně v celém balíku. Nemusíte tak dohlížet na dodržení splatnosti faktur, zabývat se jejich archivací či se příliš trápit analýzou výdajů a příjmů. Účetnictví jako celek za vás totiž za minimální paušál vyřídí tým opravdových odborníků.

Ostatně nejinak je tomu v právním odvětví. Paragrafy, dodržování zákonných lhůt, uchovávání smluv s nájemníky, dodavatelskými firmami a tak dále –  tyto starosti vám odpadají, jelikož jejich řešení je taktéž součástí služby.

Prevence a opravy. Ani to už není vaše starost!

Někdo nesnáší zmíněné „papírování“, jiný nehoví technické stránce věci. V případě, že svěříte správu bytů do externích rukou, zbavíte se obojího.

Pracovníci společnosti ve smluvně závazných lhůtách jednak preventivně kontrolují technický stav budovy, jednak zařídí případné opravy tak, aby byla náprava zjednaná efektivně, kvalitně a v co nejkratším čase. Vše s vámi přitom samozřejmě zkonzultují.