Skladování nebylo nikdy jednodušší

Podnikáte a sháníte skladové prostory? Zdá se vám, že je nabídka nedostatečná či že jsou haly a jejich pronájmy příliš drahé? Máme pro vás jednoduché řešení. Jsou jím textilní haly. Že jste o nich ještě neslyšeli? Jedná se o jednu z nejúspornějších a nejrychlejších možností, pokud potřebujete uskladnit jakékoliv materiály či zboží, ale také pokud sháníte prostory pro zazimování zemědělských strojů nebo pro ustájení hospodářských zvířat. Využití textilních hal je opravdu všestranné. Služby těchto plachtových pomocníků využívají i velké firmy, kterými jsou například Geosan Ostrava či Integry Automotive v Lozornu.

Jak to funguje?

Textilní hala je snadno postavitelná i demontovatelná. Lze ji postavit kdekoliv, kdykoliv a opravdu ve velmi krátkém čase. Haly jsou tvořeny systémem ocelových příhradových rámů, jež jsou vzájemně propojeny fixačními ztužidly. Haly je snadné přesunout či rozšířit tak, jak zrovna potřebujete. Také pořizovací cena je příznivá. Textilní halu pořídíte za mnohem nižší cenu, než kolik by vás stála jakákoliv jiná varianta uskladnění. Provoz haly se pojí s minimálními náklady, protože haly jsou velmi snadné na údržbu. Nemusíte se obávat ani toho, že byste brzy museli kupovat novou. Textilní haly jsou vyrobeny z velmi odolných materiálů za použití kvalitních technologií. PES tkaniny, které jsou na haly používány, se řadí do kategorie těžko hořlavých stavebních materiálů a pyšní se mimořádně dlouhou životností. Navíc si lze vybrat z řady barevných variant či, si dokonce můžete nechat svou halu celoplošně potisknout.

Kde takovou halu pořídím?

Ověřeným výrobcem textilních hal na tuzemském trhu je firma POLAK CZ. Tato společnost, která na českém trhu působí řadu let, má za sebou stovky instalací kvalitních průmyslových i jiných hal. Zde vám vyrobí halu přímo na míru. Zastřešení vašich podnikatelských aktivit už vážně nemůže být jednodušší, úspornější a rychlejší.