Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

Jak si pořídit pěkný byt v žádané pražské lokalitě? Developerské projekty zaměřené na nové byty Praha 3 vám dávají možnost bydlet v centru hlavního města, zároveň však v pěkné a klidné lokalitě. 

Nejlepší životní investice do bydlení

Nikomu nepřijde divné, že do bydlení se dávají ty největší částky. Někomu trvá šetření déle, jinému naopak. Všichni se však shodnou na faktu, že se rozhodně vyplatí investovat do místa, kde se budete cítit dobře po všech stránkách. Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development nabízejí rozmanité byty Praha 3. Můžete si vybírat typy s dispozicemi 1+kk až 5+kk.

Celkově jde o jedenáct nových domů s počtem bytů 272. Nechybí ani 277 garážových stání. Projekt vznikl s ohledem na propojení maximální synergie moderní architektury, klidného místa u parku a funkčního bydlení. Není problém si kdykoliv prohlédnout kompletní nabídku nových projektů pro novostavby Praha 3 a dalších lokalit, můžete využít i fotografie v galerii. Objevíte hned několik komerčních a rezidenčních projektů, zajímavé novinky a informace o společnosti, které by vás mohly přimět k rozhodnutí vybrat nemovitost právě díky referencím a již zrealizovaným zakázkám. 

Novostavby Praha jako harmonie města a přírody

Člověk se nemůže jen tak odpoutat od přírody, když v ní vznikl. V současné době se nezapomíná na vytvoření takového prostředí, aby se dosáhlo maximální harmonie. Nemusíte být doma zavření jen kvůli tomu, že vás venku nic pěkného nečeká, naopak! Nové byty Praha vám umožňují si zajít do parku Židovské pece, který na rezidenci navazuje. Zde není problém se věnovat kondičnímu běhu, pikniku s přáteli nebo procházkám s dětmi. Byty Praha zároveň nebrání tomu, abyste měli nedaleko tramvajovou a autobusovou zastávku, výbornou občanskou vybavenost, kde nebudete postrádat mnoho nákupních a kulturních možností.