Chcete pořídit nové bydlení v Praze? Vsaďte na developera Sekyragroup!

Přemýšlíte o významné životní změně? Pokud vám stávající bydlení nevyhovuje, nehledejte důvody, proč v něm setrvávat. Raději se zaměřte na současnou nabídku nových bytů a vyberte si takový, který odpovídá vašemu životnímu stylu. Třeba ho najdete v nabídce developera Sekyra Group.

Sekyra Group mění tvář hlavního města již řadu let. Mnohé developerské projekty Praha vznikají na nevyužitých pozemcích, v bývalých továrních čtvrtích a zanedbaných lokalitách. Výsledky však hovoří za vše. Společnost má na kontě množství úspěšných projektů, za které obdržela prestižní ocenění. V minulosti vybudovala sídla pro významné klienty, jako jsou T-mobile, Nestlé, Skanska nebo Národní technická knihovna. Zároveň postavila tisíce bytů v rámci celé České republiky.

 developerské projekty Praha Nové T-mobile centrum

 prodej bytů Praha Sídlo Nestlé Česko

prodej bytů PrahaProjekt moderního bydlení v Praze – Rezidence Korunní

V současné době je aktuální prodej bytů Praha ve dvou bytových domech v Modřanech. Rezidenční projekt Tandem Modřany vznikl v rámci přeměny původního areálu modřanské čokoládovny a nabízí 76 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk. Součástí každého bytu je balkón, sklepní kóje a parkovací stání. Lokalita Prahy 4 je charakteristická kompletní občanskou vybaveností, dobrou dopravní dostupností a množstvím míst, kde lze provozovat sportovní i jiné volnočasové aktivity. V rezidenčním projektu vládne komorní atmosféra a na své si přijde každý, kdo touží po klidném místu pro život.

novostavby Praha

Na prodej jsou také atraktivní pozemky v lokalitě Dolních Počernic. Jedná se již o druhou etapu úspěšného developerského projektu, který cílí na zájemce o nízkoenergetické a pasivní novostavby Praha. Nedaleko pozemků se nachází golfové hřiště a tichý park. Budoucí rezidenti si mohou vybrat některý z dvanácti typových domů, případně si nechat postavit jiný dle vlastního návrhu.

Chcete se o developerských projektech společnosti Sekyra Group dozvědět více? Novinky a bližší informace o stávajících i připravovaných projektech najdete na www.sekyragroup.cz.