Respektujte životní prostředí díky tepelným čerpadlům

Chvalte moderní technologie, protože dovedou nejen ekologicky využívat zdroje, čímž šetří životní prostředí, ale také pracují velice efektivně. Patří sem i tepelná čerpadla, schopná pracovat s energií z okolní země nebo vzduchu. Počáteční investice má rychlou návratnost a zajímat se lze o výhodné dotační programy.

Zbavte se závislosti na dodávkách paliv

Obor vytápění s sebou nese neustálé předvádění novinek, pochopitelně v zájmu úspor pro zákazníky. Tepelné čerpadlo vzduch voda, ale také tepelné čerpadlo země voda fungují okamžitě po instalování. Umístění nijak nenaruší dosavadní vzhled domu. Spolehnout se můžete na to, že ve vašich prostorech se zabydlí příjemné teplo, aniž byste museli platit vysoké částky. Vzhledem k tomu, že se energie získává z okolí, nestanete se závisláky na dodávání dřeva, plynu, uhlí apod. Pokud se přece jenom nechcete rozloučit se staršími způsoby přikládání, zkuste kotle na uhlí Benekov. Jedná se o první český model kotle na uhlí respektující normu o Ekodesignu emisní třídy 5. Během provozu se ušetří až patnáct procent za palivové náklady. Základní výbavu tvoří dva topné okruhy.

Využití alternativních zdrojů tepelné energie

Kdo hodlá ušetřit větší množství financí za náklady na ohřev teplé užitkové vody nebo na vytápění, měl by se obrátit na Solarex. Montování, servis a dodávky využijí hlavně jedinci bydlící v Praze, Plzni, Chomutově, Rakovníku, Lounech a v okolí vyjmenovaných regionů. Nechybí mnohé akreditace, ocenění, certifikáty, dlouholeté zkušenosti a dodávka kvalitních výrobků, mezi nimiž najdete například tepelná čerpadla značky Alpha-Inno Tec se snadnou instalací a zapojením do systému ohřívání vody.

Chcete se v zimě ohřát, ale během léta naopak ochladit? Objevte schopnosti klimatizace, které už dávno nevypadají nevábně a mohutně. Překvapí vás nejen designem, ale i čistícím systémem a spolehlivou účinností.