FINEP není jen developerem, který posouvá hranice na evropskou úroveň

Společnost FINEP je veřejností vnímána většinou jako významný developer, který působí na českém a slovenském trhu s nemovitostmi. Ne všichni již vědí, že se jedná o ryze českou společnost, která se zabývá i dalšími aktivitami, jež ale více či méně s nemovitostmi souvisí. Jen v krátkosti: FINEP působí na trhu s nemovitostmi již 21 let a postavil 9 500 bytů a celou řadu rezidenčních projektů.

V nabídce má nejen realitní, designové, poradenské, ale i finanční služby. Ve svém portfoliu připravil FINEP i nabídku družstevních bytů a je členem České rady pro šetrné budovy. Lidé ve FINEPu, jak sami říkají, se vždy drží několika zásad: „Je na nás spolehnutí. Držíme slovo. Dodržujeme zákony. Podání ruky je víc než smlouva“.

Využijte možnosti profinancování vaší nemovitosti

Společnost FINEP, vám vedle prodeje bytů v Praze, pomůže také financovat vaše nové bydlení. Díky vlastnímu konzultačnímu centru vám mohou poskytnout ucelenou nabídku finančních produktů, která nepreferuje ani jeden subjekt či produkt. Nabídka zahrnuje všechny poskytovatele finančních služeb v uvedené oblasti na celém trhu, což garantuje objektivní přístup.

Finep financování

Vzhledem k silné pozici skupiny FINEP na realitním trhu a díky dobrým vztahům s finančními institucemi, můžete získat skutečně výhodné podmínky, a navíc s minimem byrokracie. Za poradenské služby nic neplatíte a FINEP vše vyřídí za vás. Zkuste si sjednat nezávaznou schůzku na infolince: 800 500 506 nebo vyplňte elektronický formulář.

Využijte letitých zkušeností v oblasti realizace interiérů

V nabídce služeb společnosti FINEP najdete i dovednosti zkušených bytových poradců. Odborníci přes bytový design vám pomohou s návrhem vašeho nového bytu a samozřejmě i s realizací. Díky designérům se vyhnete slepým cestám, ušetříte řadu finančních prostředků a váš nový byt bude odpovídat nejmodernějším trendům.

Interiér bytu v rámci projektu Nad Přehradou
Interiér bytu v rámci projektu Nad Přehradou
Interiér bytu v rámci projektu Prosek Park
Interiér bytu v rámci projektu Prosek Park

Další příjemnou službou je vzorkovna. Zde si můžete prohlédnout veškerý sortiment dlažeb, obkladů, umyvadel, van, sprchový koutů či podlahových krytin, zkrátka vše, co FINEP používá při stavbě vašich nových bytů. A perlička na závěr. FINEP vám pomůže i s prodejem vaší staré nemovitosti. Realitní kancelář FINEP úspěšně funguje již od roku 1997.

Společnost FINEP pro vás připravila také nové webové stránky. Naleznete zde konkrétní nabídky jednotlivých domů či bytů, včetně jejich dispozice, velikosti, orientace a také, často některými developery utajované, konkrétní ceny. Nejlepší ale bude, vyzkoušet si nový web na vlastní klik.