Praktické přepravky dají věcem řád

Určitě to znáte taky, v dílně chaos a v garáži najdete všechno, kromě jednoho jediného komponentu, který právě hledáte. A doma to platí ještě dvojnásob, neboť každý člen rodiny má jiný systém uskladňování méně používaných věcí. Chcete mít ve všem řád dostupný pro všechny a současně protřídit a vyhodit zbytečnosti? Pusťte se do generálního úklidu v kůlně, na půdě i sklepě a uvidíte, že najdete dávno zapomenuté a přitom tolik potřebné vybavení.

Kvalitní euro přepravky

Celý sortiment regálů, beden a polic uzavírají přepravky všeho druhu. Velmi populární je skládací přepravka dostupná v několika barvách i velikostech. Díky průhlednému přednímu dílu budete přesně vědět, co jste do daného boxu umístili a získáte tak přehled i v těžko dostupných místech. Konečně vám odpadne práce se sundáváním všech krabic a hledáním sezónních předmětů či vánočních ozdob. Přepravky jsou vyráběné z velmi odolných a stálých plastů, jejichž použití se nemusíte obávat ani v náročných a namáhaných prostorách dílen a garáží.

Mnoho modelových řad přepravek a krabic disponuje také průhlednými víky pro lepší skladování. Nižší zasouvací přepravky lze schovat třeba pod postel, užší sortiment boxů vyplní místo v malých skříňkách. Skládací přepravky najdou uplatnění též ve vašem voze, ať už pro nezbytné součástky, kabely a sněhové řetězy či na nákup a nečekaný náklad, aniž byste si museli ušpinit interiér vozu.

Designéři myslí na všechno

Na první pohled jednoduché zasouvací přepravky z omyvatelného plastu vás přesvědčí, že kromě praktického využití splní požadavky náročných zákazníků. Jsou totiž vybaveny plochou pro umístění štítků, dají se vybavit víky a samozřejmě je lze na sebe vršit. Díky směsici umělých vláken odolávají plísním, kyselinám i zásaditým látkám a hodí se tak například pro skladování barev a dalších chemikálií v garáži každého kutila. Dejte svým věcem řád a dopřejte si pořádek i v méně navštěvovaných místnostech. S kvalitními krabicemi, boxy a přepravkami to půjde chytře a hravě zároveň.