Obkladové kameny vkusně oživí váš interiér

Zařizování vnitřních prostor domu či bytu bude zábava, použijete-li moderní prvky s odkazem na dlouhou kvalitu a neutrálnost. Zbavte se předsudků, že by kamenné obklady vypadaly nudně nebo snad nevhodně. Naopak! Jejich všestrannost a obrovský výběr struktur, barev i kombinací vás utvrdí v tom, že jejich krása se musí promítnout též u vás doma. V nabídce rovněž nechybí venkovní obklady odolné vůči vnějším vlivům. Ozdobte svůj domov základním stavebním i okrasným dekorem a udělejte z obyčejné místnosti luxusní záležitost.

Kámen, dřevo, kov a plast

Výčet těchto čtyř materiálů se objevuje v moderních novostavbách, jako základ je využívají designéři i návrháři z celého světa a není tak divu, že málokdo dnes ještě opovrhuje obkladovým kamenem. Jeho nadčasovost a jedinečnost, ať už vzhledem či strukturou na dotek, vám jednoduše učaruje. Originální a stylové bydlení vykouzlíte použitím kamene na stěnu, okolo schodiště, při vstupu či jenom jako ozdobný pruh v místnosti.

S kamenem se dá doslova čarovat, lze jej kombinovat i různě zalamovat a tak vzniká prostor pro vaši fantazii a nápady. Přírodní odstíny dokonale vyniknou na barevných stěnách či vedle dřeva a kovu. Přírodní kámen se chlubí dlouhou životností a odolností, takže se nemusíte obávat, že by jakkoliv po čase ztrácel své vlastnosti. Výsledný efekt vás tedy bude bavit dlouhá léta a působit na každého příchozího značně přívětivě.

Ozdobte dům, zídku i plot

Že je kámen populární, dokazuje i zájem o obkladovou pásku na fasádu, která váš dům, chatu, garáž i plot dokonale propojí s přírodou. Obkladové pásky z přírodního kamene jsou nezbytnou součástí novostaveb, ale při vhodném designovém řešení dokáží oživit i starší dům či chatu. V kombinaci se dřevem vypadá naprosto úchvatně za každého počasí a ročního období. Jestliže také zvažujete vylepšení fasády pomocí obkladových kamenů, obraťte se na odborníky s praxí a přehledem. Na základě dlouholetých zkušeností vám nabídnou vhodné barevné řešení i obkladové pásky z travertitu ideální pro venkovní použití.