Jak by se vám líbil návrh skříně zdarma?

návrh skříně zdarma

Zvažujete výměnu stávající skříně, popřípadě byste chtěli jít moderní cestou zabudovaného nábytku? Máme pro vás zajímavý tip. Levné skříně, které jsou přitom velmi kvalitně zpracované, si můžete dopřát prakticky v jakémkoliv prostoru. Lidé využívají zejména prostorné předsíně, šatny, ložnice a dětské pokoje jako místa, kde se dají jednoduše instalovat vysoké skříně s ozdobnými posuvnými dveřmi i zrcadly, což dokáže prostor opticky zvětšit.

Využití prostoru pod schodištěm

Podívejte se na svůj bytový prostor z jiného úhlu pohledu a řekněte si, kde všude máte nevyužité místo, jež vám tolik chybí na sportovní vybavení, sezónní oděvy a hračky dětí. Vestavěné skříně vyplní prostor pod schodištěm i atypické rohy se zkosenými stěnami. Dlouhé používání slibují i posuvné dveře, které jsou zároveň tiché a oživit je můžete ozdobnými listelami či zrcadlem, což opticky zvětší prostor a navíc vám poslouží pro kontrolu finálního outfitu před tím, než se vydáte do práce. Potřebujete­-li nové vestavěné skříně do ložnice, navrhněte si vlastní řešení polic, šuplíků a dalších dílů pro komfortní a přehledné uspořádání oděvů, obuvi či šperků, kravat a spodního prádla. Výhodou vestavěných skříní je prostor, do něhož se vleze i vybavení pro úklid, kolo a stejně tak lůžkoviny pro celou rodinu.

posuvné dveře

Ideální do pokoje pro děti

Vždy záleží na vašich finančních možnostech, ale zabudovaná skříň může být v levném a dostupném provedení. Máte-li výklenek, jímž chcete skříň vyplnit, nemusíte řešit zadní stranu skříně a instalovat prakticky jen police, přihrádky, šuplíky a další zásuvky a v neposlední řadě posuvné dveře. Svěřte se do rukou odborníků a nechejte si připravit nezávaznou cenovou nabídku. Například oblíbená stránka levne-skrine.cz disponuje jednoduchými video návody pro montáž i galerií skříní pro vaši inspiraci.